Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Schaatbaan Rotterdam wedstrijdje
  • Schaatsbaan Rotterdam van bovenaf
  • Schaatsbaan Rotterdam fun
  • Schaatsbaan Rotterdam gezellige kantine
  • Schaatsbaan Rotterdam jong geleerd
  • Schaatsbaan Rotterdam wedstrijd

Met 4 personen schaatsen op Schaatsbaan Rotterdam

Rotterdam -  Wil je lekker schaatsen en genieten van winterse gezelligheid? Bied dan snel mee, beleef de schaatspret en waan je voor even in een wintersportdorp op het Koek & Zopieplein. Beleef de eeuwenoude Hollandse traditie bij Schaatsbaan Rotterdam waar je kan shinen op het ijs en smullen van Koek & Zopie. Leuk om met je familie, team, collega’s of vriendje/vriendinnetje (in spé) te doen. Eenmaal, andermaal, Enjoy!

 

Huidig bod

5

Bied mee

Plaats autobod

Schaatsbaan Rotterdam

Inhoud van de veiling
4 dagtickets voor Schaatsbaan Rotterdam met 1 kop warme chocolademelk p.p. na afloop (t.w.v. € 32,40).

Let op: Exclusief schaatshuur

Highlights
- Waan je een dagje in winterse sferen!
Leuk om met familie, vrienden of collega's te doen.
- Na afloop opwarmen onder het genot van een kop warme chocomel.
- Makkelijk te bereiken en gratis parkeren.
Het dragen van handschoenen is verplicht, vergeet deze niet mee te nemen.
- Schaatsbaan Rotterdam is volledig cashless.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Geldig van 3 december 2016 t/m 1 maart 2017*.
* Niet geldig van 24 december 2016 t/m 8 januari 2017.
Kijk voor meer informatie en de actuele openingstijden op de website van Schaatsbaan Rotterdam.

Locatie: Schaatsbaan Rotterdam
Toepad 95, 3063 NJ Rotterdam

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem hem mee.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Exclusief
Schaatshuur

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op het product zoals in de Inhoud van de veiling staat vermeld. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Schaatsbaan Rotterdam
De overdekte 400-meterbaan heeft officiële ISU-afmetingen. Indien het weer het toelaat worden de zijkanten van de tunneloverkapping geopend. Op die manier heb je de beleving van buitenschaatsen met de voordelen van binnen. Op de 400-meterbaan kunnen jonge talenten, schaatsverenigingen, sportieve recreanten en wedstrijdschaatsers naar hartenlust hun rondes maken. De schaatsschool verzorgt op deze baan schaatslessen voor jong en oud.

De overdekte 800m2 funbaan is geschikt voor beginnende schaatsers, schoolschaatsen, schaatslessen, kunstschaatsen, ijshockey of curling. Met regelmaat worden hier events georganiseerd, daarnaast is deze schaatsbaan ook erg geschikt voor feestjes, bedrijfsuitjes en teambuilding dagen. Op de 800 m2 funbaan wordt geschaatst met ijshockey- en kunstschaatsen. Noren zijn hier niet toegestaan.

Schaatsen huren
Heb je zelf geen schaatsen? Geen probleem, bij Schaatsbaan Rotterdam kan je uiteraard ook schaatsen huren. Let op! Je hebt wel een borg nodig. Meer daarover lees je hieronder.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 5

    21:56:42 Adelcio

  2. 2
    € 4

    21:46:51 Leopardiiii

  3. 3
    € 3

    21:46:08 V Odekerken



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.