• Heracles
  • Heracles
  • Heracles

Geniet samen van de wedstrijd Heracles Almelo - Excelsior op 18 februari 2017

Almelo - Op 18 februari 2017 neemt Heracles Almelo het thuis op tegen Excelsior. Bekijk deze mooie wedstrijd in het Polman Stadion in Almelo en voel de spanning en sensatie! Een wedstrijd waar beide ploegen vol voor de overwinning zullen gaan. Wie gaat er met de drie punten vandoor? Bied nu mee en moedig Heracles Almelo naar de overwinning! Eenmaal, andermaal, Enjoy!

0

Heracles Almelo

2 entreetickets (thuisvak F,I en J) voor de wedstrijd Heracles Almelo – Excelsior (t.w.v. € 40,00)
Let op; voor deze veiling is het noodzakelijk om een account aan te maken bij Heracles Almelo.

NB Geen toegang voor supporters van Excelsior of mensen met een (Seizoen)ClubCard van een andere club.
NB Uit veiligheidsoverwegingen behoudt Heracles Almelo het recht om veilingen achteraf te annuleren.

- Geniet van de wedstrijd in het Polman Stadion.
- Spelers zoals Thomas Bruns en Brahim Darri.
- Ervaar de gezellige sfeer!
- Bekijk 90 minuten aanvallend voetbal.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Zaterdag 18 februari 2017
Aanvangstijd om 19:45 uur

Locatie: Polman Stadion
Adres: Stadionlaan 1, Almelo

Je ontvangt de voucher(s) met unieke code na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Met de unieke code kan je op de website www.heracles.nl vanaf 22 januari jouw tickets bestellen met een waarde van € 20,00 per ticket.
Voor het bestellen van de tickets via de ticketshop is het noodzakelijk om een account aan te maken.
De betaling van de veiling dient uiterlijk 13 februari 2017 voldaan te zijn voor het tijdig versturen van de vouchers met unieke code.

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

Heracles Almelo
Op 3 mei 1903 is Heracles opgericht en behoort daarmee tot een van de oudste voetbalverenigingen in Nederland. Het is een club met een rijke historie waarin het grote hoogtes maar ook diepe dalen heeft gekend. Heracles Almelo speelt zijn thuiswedstrijden sinds het seizoen 1999-2000 in het prachtige en sfeervolle Polman Stadion. Vorig jaar eindigde de club met aantrekkelijk voetbal op de 14e plek. Dit jaar gaat het met coach John Stegeman weer voor aanvallend voetbal en een hogere eindnotering.

FanCard
Op de hoogte blijven van Heracles Almelo en gebruik maken van mooie kortingen in de Fanshop?
Schrijf je dan nu in voor de gratis FanCard.
- Je eigen Heracles FanCard waarmee je kaarten kunt bestellen voor thuis- en uitwedstrijden van Heracles Almelo. Je stelt dus zelf je eigen seizoen samen!
- Gegarandeerd plek in het vernieuwde stadion.
- Op vertoon van je FanCard 10% korting in de Fanshop.
- In het begin van het seizoen de Presentatiegids bij jou op de mat.*
- Twee keer per seizoen het HeraclesMagazine thuisgestuurd.*
- Elke maand een nieuwsbrief met actueel nieuws en interessante acties.

Er zijn nog geen biedingen gedaan.