• Roda JC Kerkrade
  • Roda JC
  • Kerkrade Roda JC
  • Kerkrade voetbal
  • Voetbal Kerkrade
  • Parkstad Limburg Stadion

Samen naar een thuiswedstrijd van Roda JC Kerkrade!

Kerkrade - Ben jij een Roda JC supporter? Juich Roda JC naar de overwinning tijdens een Eredivisie thuiswedstrijd! Ervaar de sfeer in het altijd gezellige Parkstad Limburg Stadion en geniet van een spannende wedstrijd. Het elftal heeft er zin in en staat te popelen! Eenmaal, andermaal, enjoy!

3

Roda JC Kerkrade

Twee entreetickets (gezinshoek - Z-vakken groen gekleurd) voor een thuiswedstrijd van Roda JC Kerkrade (t.w.v. € 40,00).

- Ervaar de sfeer in het altijd gezellige Parkstad Limburg Stadion.
- Maak er samen met andere Roda JC liefhebbers een feest van!
- Vanaf de tribunes zit je overal kort op het veld.
- Juich Roda JC naar de overwinning tijdens een Eredivisie thuiswedstrijd.

- Je hebt de keuze uit verschillende wedstrijden.
- Het is mogelijk om extra tickets voor de gekozen data bij te kopen.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Je hebt de keuze uit de onderstaande wedstrijden:

  • 12-03-2017 om 14:30 uur: Roda JC - Groningen
  • 17-03-2017 om 20:00 uur: Roda JC - FC Twente

Locatie: Parkstad Limburg Stadion
Ring 1, 6466 NH Kerkrade

De officiële entreetickets worden uiterlijk drie dagen voor de wedstrijd per e-mail verstuurd.
Jouw e-ticket is je entreebewijs, print deze uit en neem jouw e-ticket mee.
Je kunt tijdens de betaling extra tickets bijkopen voor het door jou gewonnen bod. Hiervoor worden geen extra administratiekosten gerekend. Let op! Je kunt alleen tickets bijkopen van dezelfde gekozen optie.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Algemene voorwaarden
Bij deelname aan deze veiling ga jij akkoord met de Standaardvoorwaarden KNVB.
Personen met een stadionverbod zijn uitgesloten deel te nemen aan de veiling.
De kaarten zijn niet overdraagbaar.
Uit veiligheidsoverwegingen behoudt Roda JC het recht om veilingen achteraf te annuleren.
Geen toegang voor supporters van de bezoekende club of mensen met een (Seizoen)ClubCard van een andere club.

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl.

Roda JC Kerkrade
Roda JC Kerkrade is een traditierijke eredivisieclub uit Zuid-Limburg. De club speelt dit seizoen voor het 43e jaar Eredivisie. Roda JC Kerkrade werkt haar thuiswedstrijden af in het prachtige en sfeervolle Parkstad Limburg Stadion. Vanaf de tribunes zit je overal kort op het veld, dit zorgt voor een intense betrokkenheid bij de succesvolste club uit Limburg.

Kijk voor meer informatie op de website van
Roda JC

    € 3

    22:01:05 Irma_verdonk

    € 2

    21:53:52 Aerin Zeeman

    € 1

    21:43:42 I Sneller