Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

  • Golfbaan
  • Golfclub Amstelborch
  • Golf mistig
  • Golfclub en balletje

Speel 18 holes bij golfclub Amstelborgh in Amsterdam!

Amsterdam - Speel 18 holes in een oase van groen bij golfclub Amstelborgh. De prachtige golfbaan ligt aan de rand van Amsterdam, is 's avonds geheel verlicht en beschikt over een overdekte driving range met meer dan 60 afslagplaatsen. Heb jij een goede slag in de armen? Bewijs het op de golfbaan en sla zoveel mogelijk hole-in-ones! Bied mee en bepaal zelf de prijs. Eenmaal, andermaal, Enjoy!

 

Huidig bod

6

Bied mee

Plaats autobod

Inhoud van de veiling
Eén greenfee voor 18 holes voor 1 persoon (t.w.v. € 30,00).

Highlights
Een leuk en sportief uitje.
Combineer het golfen met andere activiteiten.
- Makkelijk te bereiken met de auto en het openbaar vervoer.
- Rust uit bij de bar of op het terras.
- Sla zoveel mogelijk hole-in-ones!
- Het is mogelijk om extra vouchers voor de gekozen data bij te kopen.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Data
Geldig tot 1 september 2017.
Niet geldig in combinatie met andere acties.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Kijk voor meer informatie en openingstijden op de website van Borchland.
Aantal holes: 18

Locatie: Borchland, the place to B
Adres: Borchlandweg 6-10, 1114 BD Amsterdam-Duivendrecht

Gebruiksinformatie
Je ontvangt de voucher(s) na betaling per e-mail.
De voucher(s) vind je ook in jouw account bij 'Mijn veilingen'.
De voucher is jouw entreebewijs, print deze uit en neem jouw voucher mee.​
Het is noodzakelijk om telefonisch te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher.
Je kunt tijdens de betaling extra vouchers bijkopen voor het door jou gewonnen bod. Hiervoor worden geen extra administratiekosten gerekend. Let op! Je kunt alleen vouchers bijkopen van dezelfde gekozen optie.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Exclusief

€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden tickets in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op het product zoals in de Inhoud van de veiling staat vermeld. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Diensten betreffende logies, vervoer, restaurantbedrijf of vrijetijdsbesteding, te verrichten op een bepaalde datum of tijdens een bepaalde periode, dit zijn bijvoorbeeld reizen, evenementen, tickets, e.a. zijn uitgesloten van het herroepingsrecht.

Borchland
Op 7 juni 1980, meer dan 36 jaar geleden, opende Borchland officieel het sportcentrum met diverse topsporters. Het is uitgegroeid tot een locatie waar van alles te doen is en daarom staan ze beter bekend als Borchland, the place to B! Ze beschikken over horecamogelijkheden, vergaderzalen en er zijn diverse sporten te beoefenen. Daarnaast zijn ze ook nog eens goed te bereiken met zowel de auto als openbaar vervoer.

Kijk voor meer informatie op de website van 
Borchland.

BIEDGESCHIEDENIS

  1. 1
    € 6

    10:38:36 Suze Haak



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.