20 minuten onder de zonnebank bij SummerTan in Den Bosch!

Krijg een prachtige bruine tint en geniet van 20 minuten zonnen onder de zonnebank: bij SummerTan in Den Bosch!

's-Hertogenbosch, Noord-Brabant

  • 1 ticket voor 20 min zonnebanksessie MegaSun bij SummerTan in Den Bosch, t.w.v. €15.
  • Entree voor 1 persoon.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Wolvenhoek 14, 5211HH Den Bosch.

  • 20 minuten verantwoord zonnen.
  • Neem plaats onder een van de moderne zonnebanken van MegaSun.
  • Ontspan en laad op terwijl je lekker bijkleurt!
  • Professionele zonnebanken voorzien van de nieuwste technieken en geschikt voor ieder huidtype.

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen of klik op 'tickets' in de app.
  • Kijk op de website van SummerTan voor de actuele informatie en openingstijden.

Zonnestudio SummerTan

Bij Zonnestudio SummerTan kun je 7 dagen per week zonnen zonder afspraak. Met de beste zonnebanken, goed advies en heerlijke producten is er altijd wel een reden om langs te komen Den Bosch. Tot snel!

Kijk voor meer informatie op de website van SummerTan.

Wolvenhoek 14
5211HH 's-Hertogenbosch