Dagentree voor het AquaPaleis van GoWell Kuurcentrum!

Ontdek het AquaPaleis bij GoWell Kuurcentrum in Zuid-Limburg. Geniet van optimale rust en ontspanning in een prachtig ingerichte ruimte. Ideaal voor een verfrissende duik, massage of een moment van pure verwennerij.

  • Dagentree AquaPaleis (zondag & maandag), t.w.v. €28.
  • Dagentree AquaPaleis (vrijdag & zaterdag), t.w.v. €35.
  • Dagentree AquaPaleis + pasta vegetarisch of Bolognese (zondag & maandag), t.w.v. €41,50.
  • Dagentree AquaPaleis + pasta vegetarisch of Bolognese (vrijdag & zaterdag), t.w.v. €48,50.
  • Dagentree AquaPaleis + warme zandkristallenbank of golvend waterbed 25 min (zondag & maandag), t.w.v. €52,90.
  • Dagentree AquaPaleis + warme zandkristallenbank of golvend waterbed 25 min (vrijdag & zaterdag), t.w.v. €59,90.
  • De voucher is geldig t/m 10 oktober 2024.

  • Kom de hele dag ontspannen in het AquaPaleis van GoWell Kuurcentrum.
  • Bij aankomst word je verwelkomd met een glaasje bubbels of een verfrissend fruitsapje.
  • Maak gratis gebruik van scrubzout, douchegel en shampoo.
  • Ontsnap aan de dagelijkse drukte in de prachtige omgeving van Zuid-Limburg.
  • Geniet o.a. van een Finse, Kelo en Infrarood sauna, een binnenzwembad en verwarmde jacuzzi's.
  • Verwen jezelf met een ontspannen dag en vind je innerlijke rust!

  • Let op! Vooraf telefonisch of per e-mail reserveren is verplicht. De contactgegevens vind je na aankoop op de voucher.
  • Het dragen van badkleding is verplicht.
  • Neem je eigen badjas, handdoeken en slippers mee.
  • Het AquaPaleis is geopend op vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 22:00 uur en op zondag en maandag van 10:00 tot 18:00 uur.

GoWell Kuurcentrum
Langstraat 31
3830 Wellen

AquaPaleis bij GoWell Kuurcentrum
Ontdek het ultieme wellnessparadijs bij het AquaPaleis van GoWell Kuurcentrum. Gelegen in het hart van Haspengouw, biedt dit kuurcentrum een ongeëvenaarde ervaring van rust en ontspanning in Limburg. Bij GoWell Kuurcentrum kun je genieten van een breed scala aan faciliteiten, waaronder Finse, Kelo en Infrarood sauna's, een binnenzwembad en verwarmde jacuzzi's. Deze wellness oase is ontworpen om jou de perfecte ontsnapping te bieden aan de dagelijkste drukte. Of je nu komt voor een verfrissende duik, een ontspannende massage of gewoon om even helemaal niets te doen, bij het AquaPaleis vind je alles wat je nodig hebt voor een perfecte dag van zelfzorg en welzijn!

Voorzieningen AquaPaleis

  • Binnenzwembad
  • Helarium kleurensauna
  • Zweethut
  • Finse sauna
  • Kelo sauna
  • 2 Infrarood sauna's
  • Verwarmde jacuzzi's
  • Turks bad
  • Douche
  • Afkoelmogelijkheden: douche en stortemmer
  • Binnen- en buiten rustruimte met ligbanken
  • Grote ying yang tuin
  • Inclusief scrubzout, douchegel en shampoo.

Kijk voor meer informatie op de website van GoWell Kuurcentrum.

€ 21 € 28
25%
€ 7