Populair

2 dagtickets voor Sauna Drôme in Putten!

Kom heerlijk genieten bij Sauna Drôme in Putten, een stukje Finland op de Veluwe! Middenin de prachtige natuur van de Veluwe beleef je een fijne verwendag.

Putten, Gelderland

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten

  • 2 dagtickets voor Sauna Drôme Putten (dagentree), t.w.v. €71.
  • Entree voor 2 personen (dagentree).
  • 2 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Putten (Tolweg 13-15, 3881SX).

  • Geniet van een traditionele Finse sauna op de Veluwe.
  • Kom helemaal tot rust in een van de vele sauna's.
  • Diverse sauna's zoals een Finse bloksauna, een houtgestookte rooksauna, infraroodsauna, saunadrome boot (sauna cabine op een boot) of grotsauna.
  • Genieten in de whirlpools, een verwarmd buitenzwembad, een kruidenbad en Turks stoombad.
  • Geldig op alle dagen van de week!
  • Gratis parkeren bij het saunacomplex en de tickets zijn ook geldig in het weekend.

  • De hoofdboeker moet minimaal 18 jaar oud zijn.
  • Let op! Exclusief energietoeslag van €5 per persoon per bezoek.
  • Dagentree is geldig op alle dagen van de week.
  • Niet geldig op 1e en 2e kerstdag en nieuwjaarsdag.
  • Er zijn badkleding- of damesdagen.
Tickets bijkopen

  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Saunadrome Putten en wordt bij de ingang van Saunadrome Putten op uniekheid gecontroleerd.
  • Reserveren is verplicht. Je dient een datum te reserveren via de website van Sauna Drôme. Meer informatie vind je op de voucher na het winnen van de veiling.
  • Kijk op de website van Saunadrome Putten voor de actuele informatie en openingstijden.

Sauna Drôme Putten dagentree

Midden in de prachtige natuur van de Veluwe ligt Sauna Drôme. Traditionele Finse houten sauna’s, omsloten door dennenbomen en gelegen aan bosmeren, geven je de authentieke Finse beleving. De variatie aan sauna’s en baden zijn de ingrediënten om een dag heerlijk te ont-stressen, ontspannen en op te laden.

Zo ontspannend kan warmte zijn

Vanuit de Finse blokhut, de originele Rooksauna of de unieke dromeboot kan je genieten van het rustieke meertje met watervogels en van de reeën die daar hun dagelijkse drinkplaats hebben gevonden.

Kijk voor meer informatie op de website van Sauna Drôme.

Binnen faciliteiten

1. Diverse binnensauna’s
2. Kruidenbad
3. Turks stoombad
4. Voetenbad
5. Zonnebanken

Buiten faciliteiten

1. Drôme Boot
2. Grotsauna
3. Finse bloksauna
4. Houtgestookte sauna
5. Rooksauna
6. Verwarmd buitenbad
7. Whirlpools
8. Koude neveldouche
9. Dompelbaden
10. Infrarood sauna

Tolweg 13
3881 SX Putten