Kom helemaal tot rust bij sauna Aquarein in Grobbendonk (België)!

Kom helemaal tot rust bij Aquarein in Grobbendonk! Geniet van 7 sauna's, 2 jacuzzi's en een binnen- en buitenzwembad. Aquarein is meermaals uitgeroepen tot mooiste wellnesscomplex van België.

Dit bedrag is excl. € 5,50 administratiekosten

  • 2 sauna dagentree voor Aquarein, t.w.v. €69,80
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Grobbendonk (Herentalsesteenweg 2, 2280).

  • Geniet van een compleet ontspannen dag!
  • Aquarein is meerdere malen uitgeroepen tot mooiste wellnesscomplex van België.
  • Aquarein is 7 dagen in de week geopend!
  • Je kunt in het restaurant terecht voor een hapje en drankje.

  • Het dragen van badkleding is niet toegestaan.
  • Handdoek, badjas en slippers zijn verplicht. Deze kun je zelf meenemen, maar het is ook mogelijk om dit te huren bij Aquarein.
Tickets bijkopen

  • Je voucher(s) is je entreebewijs. Download de voucher(s) op je smartphone of print de voucher(s) uit.
  • De voucher(s) geeft eenmaal toegang tot Aquarein en wordt bij de ingang op uniekheid gecontroleerd.
  • De vouchers zijn geldig op alle dagen van de week.
  • Kijk op de website van Aquarein voor de actuele informatie en openingstijden.

Sauna Aquarein

Aquarein, een begrip in sauna en wellness, waar jij jouw wellnessdroom beleeft. Hier geniet je van uitgebreide thermenfaciliteiten, een heuse wellnessbeleving en een dagje zorgeloos genieten en ontspannen in een prachtige, hygiënische en professionele omgeving. Elke dag opnieuw staat het team van Aquarein klaar om je op je wenken te bedienen, je met de grootste zorgen te omringen en dit steeds met de nodige uitleg en advies. Aquarein beschikt over 7 sauna's, 2 jacuzzi's en een binnen- en buitenzwembad. Geniet van een compleet ontspannen dag!

Kijk voor meer informatie op de website van Aquarein