Diamond de Luxe behandeling + dagentree bij Sauna Drôme Putten!

4.5 / 5 (81 beoordelingen)

Kom heerlijk genieten bij Sauna Drôme in Putten, een stukje Finland op de Veluwe! Middenin de prachtige natuur van de Veluwe beleef je een fijne verwendag.

4.5 / 5 (81 beoordelingen)

  • 2 tickets voor Diamond de Luxe behandeling + dagentree, t.w.v. €268.
  • De voucher is 5 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Tolweg 13, 3881SX Putten.

  • Entree voor de gehele dag voor de sauna en gratis opgietingen.
  • Behandeling door specialist met een diamond touch apparaat, door erkende Cenzaa schoonheidsspecialiste voor 1 uur.
  • Na de behandeling Cenzaa thee (speciaal voor Cenzaa geplukt en gedroogd).
  • Gratis parkeren bij het saunacomplex en de tickets zijn ook geldig in het weekend.

  • Let op! Reserveren is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • De hoofdboeker moet minimaal 18 jaar oud zijn.

  • De voucher(s) vind je terug in je profiel bij gewonnen veilingen of klik op 'tickets' in de app.
  • De voucher(s) geeft je eenmaal toegang tot Sauna Drôme Putten en wordt bij de ingang van Sauna Drôme Putten op uniekheid gecontroleerd.
  • Let op! Het reserveren van een datum is verplicht. Meer informatie vind je op de voucher.
  • Kijk op de website van Sauna Drôme Putten voor de actuele informatie en openingstijden.

Tolweg 13
3881 SX Putten

Sauna Drôme Putten

Midden in de prachtige natuur van de Veluwe ligt Sauna Drôme. Traditionele Finse houten sauna's, omsloten door dennenbomen en gelegen aan bosmeren, geven je de authentieke Finse beleving. De variatie aan sauna's en baden zijn de ingrediënten om een dag heerlijk te ont-stressen, ontspannen en op te laden.

Cenzaa Diamond de Luxe behandeling
Ieder mens is bijzonder, uniek en prachtig. Daar mag je trots op zijn! Maar soms ontstaan met het verstrijken van de jaren fijne lijntjes en pigmentvlekken in het gezicht of zijn er littekentjes aanwezig. Erg vervelend en het ontsiert de huid. De kracht van Cenzaa schuilt in de filosofie dat échte schoonheid van binnen zit. We begrijpen ook dat het opheffen, verminderen of voorkomen van een huidprobleem voor je belangrijk kan zijn om lekker in je vel te zitten.

Cenzaa Cosmedische huidtherapie wil je graag helpen om je stralende huid terug te krijgen door het creëren van nieuwe, jonge en vooral gladde huid. Te mooi om waar te zijn denk je? Ons geheim: de High Tech Diamond Touch. Speciaal voor jou ontwikkelden we een revolitionair en compleet huidverbeteringsconcept, voor specifieke huidwensen of huidproblemen!

De behandeling begint met een fruitzuurpeeling, gevolgd door een intensieve bindweefselmassage voor een kick-start van de collageenproductie. In de volgende stap wordt er maximale verbetering van de huidstructuur bereikt met het High Tech Diamond Touch apparaat en Serum Infusion. Een pijnloze behandeling met resultaat: een nieuwe, jonge en vooral gladde huid. Je gaat weer stralen!

Binnen faciliteiten

  • Diverse binnensauna's
  • Kruidenbad
  • Turks stoombad
  • Voetenbad
  • Zonnebanken

Buiten faciliteiten

  • Drôme Boot
  • Grotsauna
  • Finse bloksauna
  • Houtgestookte sauna
  • Rooksauna
  • Verwarmd buitenbad
  • Whirlpools
  • Koude neveldouche
  • Dompelbaden
  • Infrarood sauna

Kijk voor meer informatie op de website van Sauna Drôme Putten.