6 EMSculpting  behandelingen in 2 zones bij Perfect You!

Sporten zonder er iets voor te doen? Dan is de EMSculpting wat voor jou. De behandeling staat gelijk aan maar liefst 20.000 squads of push-ups in de sportschool. Deze veiling is voor 6 EMSculpting behandelingen in 2 zone.

  • 6 EMSculpting behandelingen 2 zone bij Perfect You t.w.v. €1800.
  • Geldig voor 1 persoon.
  • Maak je eerste reservering binnen 6 maanden na het winnen van de veiling.
  • Locatie: Den Bosch (Koenendelseweg, 5222 BG, 9) of Arhnem (Bruningweg, 6827 BM, 23)

  • Vet vebranden en spieren opbouwen voor de gewenste bodycontouren.
  • Een work-out zonder dat je er iets voor hoeft te doen.
  • 20.000 spierconcentraties tijdens een behandeling van 30 minuten.
  • Je 'core' wordt sterker en oefeningen in de sportschool gaan je makkelijker af!

  • De behandeling is pijnloos. Na afloop kun je spierpijn krijgen doordat de behandeling gelijk staat aan een work-out.
  • Je mag de EMSculpting behandeling niet ondergaan wanneer je zwanger bent, een koperspiraal draagt, een BMI van 26 of hoger hebt, een buik vet plooi van 5cm of dikker of als je een spieraandoening of bindweefsel hebt.
  • Reserveren is verplicht minimaal 1 week van te voren.
  • DeEMSculpting behandeling is goedgekeurd door de FDA.

  • Kijk op de website van Perfect You voor de actuele informatie en openingstijden.

Koenendelseweg 9
5222BG 's-Hertogenbosch

Bruningweg 23
6827Bm Arnhem

6 EMSculpting behandelingen in 2 zone bij Perfect You!

Perfect You heeft al mee dan 10 jaar als missie de nieuwste technieken en behandelingen aan te bieden aan haar klanten. Het team bestaat uit specialisten met veel ervaring in hun vakgebieden. Perfect You maakt gebruikt van de nieuwste technieken en (medische)apparatuur. Het doel is altijd een natuurlijk ogend resultaat.

Wat is een EMSculpting behandeling?

Een EMSculpting behandeling is op basis van magnetische straling van een hoge frequentie. De frequentie zorgt ervoor dat je tijdens een behandeling van 30 minuten 20.000 spierbewegingen maakt. Denk hierbij aan 20.000 bewegingen in 30 minuten, bijvoorbeeld sit-ups of squats. De behandeling is goedgekeurd door het FDA.

Resultaat van de EMSculpting behandeling

De eerste behandeling staat in het teken van de wensen en doelstellingen van de klant welke uitgebreid besproken worden. Tijdens dit consult wordt een voorlichting gegeven van het resultaat wat verwacht mag worden door. Op basis hiervan worden de vervolg afspraken ingepland. De eerste resultaten van de behandeling zullen binnen 4 weken na de behandeling zichtbaar zijn.

Belangrijk om te weten

Er zijn een aantal uitzonderingen waarbij je de behandeling niet mag ondergaan:

    • Bij een zwangerschap
    • Bij een koperspiraal
    • Bij een BMI hoger dan 26
    • Bij een buik vet plooi dikker dan 5cm
    • Wanneer er sprake is van bindweefsel of een spieraandoening