• Het Prentenkabinet - TicketVeiling.nl
  • Restaurant Pieterman - TicketVeiling.nl
  • Dessert het Prentenkabinet Leiden

5 gangen surprise menu voor twee personen bij het Prentenkabinet

Leiden - De bijzondere sfeer in het eeuwenoude pand van het Prentenkabinet maakt dit restaurant tot een van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden. De koks van ‘het Prentenkabinet' laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten. Ze koken op hoog niveau, waar veel zorg en aandacht wordt geschonken aan kwaliteit en ambachtelijkheid. Eenmaal, andermaal, enjoy!

32

Het Prentenkabinet

5 gangen suprise menu voor 2 personen bij het Prentenkabinet (t.v.w. € 115,00)
- inclusief amuse en een broodplankje.

NB: Heb je dieetwensen, dan is dit uiteraard geen probleem.

- Het Prentenkabinet is beoordeeld met een 8,3 op
Iens.nl en 8,9 en Couverts.
- Restaurant Het Prentenkabinet ligt in de prachtige oude Pieterswijk van Leiden.
- Geniet van de bijzondere sfeer in het eeuwenoude pand van het Prentenkabinet.
- De koks van ‘het Prentenkabinet' laten zich inspireren door de Frans/Internationale keuken en streekproducten.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
De voucher is geldig van zondag t/m vrijdag in de periode van 27 december t/m 27 april 2017.
Reserveren op basis van beschikbaarheid.
Kijk voor de actuele openingstijden op de website van
het Prentenkabinet.
Niet geldig tijdens Valentijnsdag of in combinatie met dinercheques en andere kortingsbonnen.

Locatie: Restaurant het Prentenkabinet in Leiden
Adres: Kloksteeg 25 in Leiden

De voucher(s) vind je dan ook in je account bij "Mijn veilingen".
Je voucher is je bewijs van betaling, print deze uit en neem het mee.
Voor dit arrangement dien je te reserveren, de contactgegevens vind je op de voucher
.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

€ 5,00 administratiekosten Ticketveiling.nl

Het Prentenkabinet
De ligging in de prachtige oude Pieterswijk en de bijzondere sfeer van het eeuwenoude pand maken Restaurant ‘het Prentenkabinet' tot een van de mooiste en meest karakteristieke restaurants van Leiden. De koks van ‘het Prentenkabinet' laten zich inspireren door de Frans / Internationale keuken. Zij koken op hoog niveau, met veel zorg en aandacht voor kwaliteit en ambachtelijkheid. Diezelfde kwaliteit vormt ook de basis voor de zorgvuldig geselecteerde wijnkaart.

    € 32

    10:47:03 Q van Lier

    € 27

    10:46:34 HuubMarchand

    € 26

    10:45:05 I van Zeijl

  4. 4
    € 25

    10:44:08 RinzePip

  5. 5
    € 16

    10:43:04 Imre1987

  6. 6
    € 12

    10:38:44 HuubMarchand

  7. 7
    € 10

    10:37:18 C Hoogendijk

  8. 8
    € 9

    10:34:54 GerritJansma

  9. 9
    € 7

    10:34:50 C Hoogendijk

  10. 10
    € 6

    10:31:31 Niels+