Verschillende hippe zonnebrillen van het merk Polar!

Steel de show deze zomer met een van de hippe zonnebrillen van het merk Polar! Meerdere modellen beschikbaar.

t.w.v. € 119,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Hippe polarized zonnebril van het merk Polar, t.w.v. € 119,99.

  • Polar SLIDER 02/A
  • Polar MICHEL COL.78
  • Polar SLIDER 02
  • Polar TYM 4 COL.76

  • Verschillende trendy designs.
  • Italiaans vakmanschap.
  • Super polarized glazen zorgen voor een heldere visuele ervaring.
  • Het filter in de glazen reflecteert gepolariseerd licht en heft de negatieve effecten ervan op.

  • Ideaal voor buitensportactiviteiten zoals skiën, golfen, vissen en zeilen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Hippe polarized zonnebrillen van het Italiaanse merk Polar!

Polar is een (zonne)brillen merk van Italiaanse bodem, met een passie voor vakmanschap en design. Polar werkt met super polarisende glazen die ervoor zorgen dat gereflecteerd licht wordt gefilterd.

Wanneer zonlicht een glad reflecterend oppervlak raakt, zoals asfalt, sneeuw, water, zand of gras, wordt het gedeeltelijk gereflecteerd en ondergaat het een proces dat polarisatie wordt genoemd.  Dit kan normaal vermoeidheid en irritatie van de ogen veroorzaken, maar met de zonnebrillen van Polar is dat verleden tijd!

De volgende modellen zijn beschikbaar:

Polar SLIDER 02/A

  • Kleur montuur: goud
  • Kleur lens: lichtblauw
  • Materiaal montuur: staal
  • Materiaal lenzen: kunststof
  • Type lens: gepolariseerd
  • Montuurvorm: piloot
  • Montuurtype: volledig omrand

Polar MICHEL COL.78

  • Kleur montuur: glanzend zwart
  • Kleur lens: zwart
  • Materiaal montuur: kunststof
  • Materiaal lenzen: kunststof
  • Type lens: gepolariseerd

Polar SLIDER 02

  • Kleur montuur: goud
  • Kleur lens: groen
  • Materiaal montuur: staal
  • Materiaal lenzen: kunststof
  • Type lens: gepolariseerd
  • Montuurvorm: piloot

Polar TYM 4 COL.76

  • Kleur montuur: zwart
  • Kleur lens: zwart
  • Materiaal lenzen: kunststof
  • Type lens: gepolariseerd