Je cookies en/of javascript staan uit.

Het lijkt erop dat je cookies en/of javascript niet ingeschakeld hebt, zonder deze middelen kun je helaas niets doen op onze website.

'S avonds lekker in de tuin zitten met deze Solar tuinlampen!

Heerlijk tot 's avonds laat met vrienden en familie in de tuin zitten? Deze Solar tuinlampen laden zich overdag op en zorgen de hele avond voor een goede sfeer. Geniet van je prachtige tuin zonder stroom te verbruiken! Dankzij de pinnen zijn de lampen op elke ondergrond makkelijk te bevestigen. Nooit meer in het donker met deze Solar tuinlampen! Eenmaal, andermaal, enjoy!

 

...

Starttijd:

30 nov, 00:00:00

Eindtijd:

30 nov, 00:00:00

Huidig bod

0

Inhoud van de veiling
6 Solar tuinlampen

Highlights
- Geniet nu ook 's avonds van je tuin.
- De lampen laden zich op in de zon, dus geen elektriciteit.
- Gemakkelijk te plaatsen dankzij de pinnen. 
- Het is mogelijk om extra pakketten van 6 Solar tuinlampen 
bij te kopen zonder dat je hiervoor extra administratiekosten betaalt.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Data
Verzending binnen 3-5 werkdagen na betaling.

Gebruiksinformatie
Het product wordt automatisch verzonden na betaling.
Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel.
Zorg ervoor dat het adres goed in je profiel staat​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​.
Het is mogelijk om extra pakketten van 6 Solar tuinlampen bij te kopen zonder dat je hiervoor extra administratiekosten betaalt.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​​​​​​​​​​​​​​Exclusief
€ 5,00 administratiekosten TicketVeiling.nl
€ 2,50 bijdrage verzendkosten.

LET OP! Als hoogste bieder ben je verplicht het aangeboden product in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.
Het winnende bod geeft recht op het product zoals in de Inhoud van de veiling staat vermeld. De enige extra kosten die van toepassing zijn, staan vermeld onder het kopje Exclusief.


Je hebt het recht om binnen een termijn van 14 dagen zonder opgave van redenen de overeenkomst schriftelijk te herroepen.

Afmetingen
Breedte: 4,7 cm.
Lengte: 36,5 cm.

BIEDGESCHIEDENIS

Er zijn nog geen biedingen gedaan.



Nieuwsbrief

Schrijf je in voor onze gratis nieuwsbrief en blijf op de hoogte van de nieuwste veilingen:

Contact

Klantenservice

Voor veelgestelde vragen klik hier

Meer contactgegevens

TicketVeiling.nl gebruikt cookies onder andere om de website te analyseren, te verbeteren, voor social media en een gebruiksvriendelijke website.
Lees hier meer over cookies op TicketVeiling.nl.