Escapegame voor thuis "Het geheim van de Bosbergtoren"!

In het rustieke dorpje Appelscha is een pakketje gevonden uit de vorige eeuw en de geruchtenmolen draait op volle toeren. Lukt het jullie het geheim van de Bosbergtoren te ontrafelen?

t.w.v. € 21,95

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Online escape spel 'Het Geheim van de Bosbergtoren' voor 2 tot 5 personen, t.w.v. €21,95.
  • Te spelen met 2 - 5 personen.
  • De voucher is geldig t/m 22 augustus 2021.
  • Gratis verzending binnen 5 - 7 werkdagen na betaling én na het verzilveren van jouw code.

  • Aan de hand van verschillende aanwijzingen, puzzels, raadsels, foto’s, tekeningen, geheimschrift, spreuken YouTube-filmpjes en cijfers probeer jij het geheim te ontrafelen.
  • De speelduur is gemiddeld 120 tot 180 minuten.
  • Geschikt voor 2 tot 5 spelers.
  • Leuk en uitdagend spel om samen te spelen met vrienden of jouw gezin.

Inhoud pakket:

  • Een mysterieuze envelop.
  • 5 handgemaakte kaarten.
  • Elke kaart is bezaaid met puzzels, cijfers en mysteries.
  • Handleiding op de achterkant van de envelop.

  • Voor het spel heb je een smartphone met toegang tot internet nodig.

  • Levering alleen mogelijk in Nederland en België.

Escape Game Het Geheim van de Bosbergtoren

Sinds kort gonst het van de geruchten in het rustieke dorpje Appelscha aan de rand van het Drents Friese Woud. Er is een pakketje uit de vorige eeuw gevonden in De Bosbergtoren op de glazen vloer van één van zijn zijtakken. Dit pakketje gaat nu van hand tot hand. Het pakketje bestaat uit een envelop met 5 kaarten erin vol met aanwijzingen, puzzels, raadsels, foto’s, tekeningen, geheimschrift, spreuken YouTube-filmpjes en cijfers. Kunnen jullie het geheim van De Bosbergtoren ontrafelen?

Ontdek een nieuw soort escapemysterie: een hersenkraker van jewelste verteld in de vorm van vijf handgemaakte en prachtig ontworpen ansichtkaarten. Elke kaart is bezaaid met puzzels, cijfers en mysteries die je steeds dieper in het Geheim Van De Bosbergtoren zuigen. Het geheim van De Bosbergtoren neemt je mee naar het pittoreske dorpje Appelscha aan de rand van Drents Friese Woud. Al decennialang het toeristisch middelpunt van het Noorden.

Je kunt het spel spelen met 2 tot 5 spelers en is geschikt voor alle leeftijden (onder begeleiding van een volwassene). Gemiddeld ben je 120 tot 180 minuten bezig. Naast de benodigdheden van het spel, heb je een smartphone nodig.

Inhoud pakket

  • Een mysterieuze envelop
  • 5 handgemaakte kaarten
  • Elke kaart is bezaaid met puzzels, cijfers en mysteries
  • Handleiding op de achterkant van de envelop