Escapegame voor thuis "Het geheim van de Bosbergtoren" of "Fame or Shame"!

Lukt het jullie om de Escape Game Het Geheim van de Bosbergtoren of Escape Game Shame or Fame te ontrafelen?

t.w.v. € 21,95

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Online escape spel 'Het Geheim van de Bosbergtoren' of 'Shame or Fame', t.w.v. €21,95.
  • Te spelen met 2 - 5 personen.
  • De voucher is 3 maanden geldig na het winnen van de veiling.
  • Gratis verzending binnen 5 - 7 werkdagen na betaling én na het verzilveren van jouw code.

  • Escapegamespel Het Geheim van de Bosbergtoren
  • Escapegamespel Fame or Shame

  • Aan de hand van verschillende aanwijzingen, puzzels, raadsels, foto’s, tekeningen, geheimschrift, spreuken, YouTube-filmpjes en cijfers probeer jij het geheim te ontrafelen.
  • De speelduur is gemiddeld 120 tot 180 minuten.
  • Geschikt voor 2 tot 5 spelers.
  • Leuk en uitdagend spel om samen te spelen met vrienden of jouw gezin.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Voor het spel heb je een smartphone met toegang tot internet nodig.

  • Levering alleen mogelijk in Nederland en België.

Het Geheim van de Bosbergtoren

Sinds kort gonst het van de geruchten in het rustieke dorpje Appelscha aan de rand van het Drents Friese Woud. Er is een pakketje uit de vorige eeuw gevonden in De Bosbergtoren op de glazen vloer van één van zijn zijtakken. Dit pakketje gaat nu van hand tot hand. Het pakketje bestaat uit een envelop met 5 kaarten erin vol met aanwijzingen, puzzels, raadsels, foto’s, tekeningen, geheimschrift, spreuken YouTube-filmpjes en cijfers. Kunnen jullie het geheim van De Bosbergtoren ontrafelen?

Ontdek een nieuw soort escapemysterie: een hersenkraker van jewelste verteld in de vorm van vijf handgemaakte en prachtig ontworpen ansichtkaarten. Elke kaart is bezaaid met puzzels, cijfers en mysteries die je steeds dieper in het Geheim Van De Bosbergtoren zuigen. Het geheim van De Bosbergtoren neemt je mee naar het pittoreske dorpje Appelscha aan de rand van Drents Friese Woud. Al decennialang het toeristisch middelpunt van het Noorden.

Shame or Fame

Ga op zoek naar alle antwoorden, laat je hersens kraken en hel je team op weg naar de oplossing. Zet jij jezelf voor de gek (shame) of ben jij juist degene die met slimme antwoorden kom (fame).

Instructies

Je kunt het spel spelen met 2 tot 5 spelers en is geschikt voor alle leeftijden (onder begeleiding van een volwassene). Gemiddeld ben je 120 tot 180 minuten bezig. Naast de benodigdheden van het spel, heb je een smartphone nodig.

Inhoud pakket

  • Een mysterieuze envelop
  • 5 handgemaakte kaarten
  • Elke kaart is bezaaid met puzzels, cijfers en mysteries
  • Handleiding op de achterkant van de envelop