Prachtige Bracelet White of Beige van Van Amstel Diamond!

Van Amstel Diamond Bracelet White of Beige bij Ticketveiling.nl. Mis deze Fashion veiling niet en win jouw voordeeluitje met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Bracelet White of Beige van Van Amstel Diamond, ter waarde van € 95.

  • Bracelet Beige

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel.
  • Je kunt een ander afleveradres invoeren tijdens de betaling.
  • Als hoogste bieder ben je verplicht de aangeboden producten in deze veiling af te nemen voor het door jou geboden bedrag.

Van Amstel Bracelet White of Beige

Ben je op zoek naar een eigentijdse armband? Dan is de Van Amstel Diamond Bracelet een goede keuze voor jou! Deze armband is van zilver en bestaat uit stijlvolle parels. De armband is beschikbaar in 2 verschillende kleuren, zodat je de armband perfect kunt laten passen bij jouw look. Word het chique wit of elegant beige?

Optie 1: Bracelet White
- Lengte 16,5+5 cm.
- Parels van 6mm-7mm.
- Metaal: Zilver
- Materiaal: Parel
- Kleur: White

Optie 2: Bracelet Beige
- Lengte 16,5+5 cm.
- Parels van 6mm-7mm.
- Metaal: Zilver
- Materiaal: Parel
- Kleur: Beige