Rosé gouden ketting ´Dierdre´ van Van Amstel Diamond!

Rosé gouden ketting Dierdre van Van Amstel Diamond bij Ticketveiling.nl. Mis deze sieraden veiling niet en win jouw ketting met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Een stijlvolle rosé gouden ketting met bloemen details, ter waarde van €70.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Ketting Dierdre van Van Amstel Diamond

Deze mooie ketting van Van Amstel Diamond heeft een rosé gouden kleur met een prachtige hanger. In deze hanger is een sierlijke bloem gegraveerd die de ketting extra vrouwelijk maakt. De ketting is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit en blijft lang mooi. Een rosé gouden sieraad is een absolute must-have voor jouw sieradencollectie. Niet alleen leuk voor jezelf, maar ook leuk om cadeau te doen!