Straal met deze stijlvolle parel oorbellen van Van Amstel Diamond!

Stijlvolle parel oorbellen van Van Amstel Diamond. Maak jouw outfit af en steel de show met deze prachtige parels!

t.w.v. € 75,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Parel oorbellen 6 mm van Van Amstel Diamond, t.w.v. € 75.
  • Verzending binnen 10 werkdagen na betaling.

  • Elegante oorbellen van het merk Van Amstel Diamond.
  • Maak jouw outfit af met parels.
  • De oorbellen zijn van hoogwaardige kwaliteit.
  • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

  • Je ontvangt het product op het adres uit jouw profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het product dient ongebruikt en in de originele verpakking te worden teruggestuurd.

Parel oorbellen Van Amstel Diamond

Wil je iemand verrassen met oorbellen? Of ben je op zoek voor jezelf? Twijfel niet langer en kies voor deze prachtige parel oorbellen van Van Amstel Diamond. De oorknopjes zijn van hoogwaardige kwaliteit en geven iedere look een stralende uitstraling.

Oorbel: Pearl Studs
Metaal: zilver
Materiaal: parel
Grootte: 6 mm