Ketting Talisa met de keuze uit 3 kleuren!

3 soorten kettingen van Van Amstel Diamond bij Ticketveiling.nl. Mis deze Sieraden veiling niet en win jouw ketting met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

t.w.v. €65,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

Prachtige ketting in 3 soorten: zilver, goud en rosé goud, ter waarde van €65.

  • Goud
  • Rosé Goud
  • Zilver

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voorwaarden

Prachtige ketting van Van Amstel Diamond

Deze prachtige ketting is verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren: sterling zilver, 18K Gold Plated of 18K Rose Gold Plated. De subtiele ketting is erg vrouwelijk en sprankelt je tegemoet. De ketting is in lengte verstelbaar van 32,5 cm tot 41,5 cm. Geef jouw look een chique uitstraling! Ook leuk om cadeau te doen.