Ketting Talisa met de keuze uit 3 kleuren!

Deze prachtige ketting is verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren: sterling zilver, 18K Gold Plated of 18K Rose Gold Plated.

t.w.v. € 65,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Prachtige ketting in 3 soorten: zilver, goud en rosé goud, t.w.v.  €65.

  • Zilver
  • Goud
  • Rosé Goud

  • Subtiele en vrouwelijke ketting.
  • Keuze uit 3 opties: Sterling zilver, 18K Gold Plated, 18K Rose Gold Plated.
  • Passend bij elke outfit.
  • Verstelbare ketting.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Prachtige ketting van Van Amstel Diamond

Deze prachtige ketting is verkrijgbaar in 3 verschillende kleuren: sterling zilver, 18K Gold Plated of 18K Rose Gold Plated. De subtiele ketting is erg vrouwelijk en sprankelt je tegemoet. De ketting is in lengte verstelbaar van 32,5 cm tot 41,5 cm. Geef jouw look een chique uitstraling! Ook leuk om cadeau te doen.