Prachtige rosé gouden ketting ´Adelaide´ van Van Amstel Diamond!

Deze prachtige ketting van Van Amstel Diamond heeft een rosé gouden kleur met een prachtige hanger in cirkelvorm. In deze hanger zit een hartje die de ketting een romantische betekenis geeft.

t.w.v. € 75,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Rosé gouden ketting ´Adelaide´ van Van Amstel Diamond, t.w.v. € 75.

  • Een prachtige rosé gouden kleur.
  • Symbolische hanger.
  • De ketting is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit en blijft lang mooi.
  • Met Van Amstel precisie gesneden kristallen.

  • De hanger is 1.4 cm x 1.4 cm.
  • De doorsnee van de hanger is 0,8 cm.
  • De lengte van de ketting is 45 cm.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Ketting Adelaide Rose

Deze mooie ketting van Van Amstel Diamond heeft een rosé gouden kleur met een prachtige hanger. De ketting is gemaakt van hoogwaardige kwaliteit en blijft lang mooi. Een rosé gouden sieraad is een absolute must-have voor jouw sieradencollectie.