Prachtige parelketting Jette in 2 kleuren Van Amstel Diamond!

Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze prachtige parelketting is een elegante eye-catcher.

t.w.v. € 100,00

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 3,95 verzendkosten.

  • Ketting Jette Van Amstel Diamond, t.w.v. € 100.
  • Beschikbaar in 2 kleuren zolang de voorraad strekt.
  • Verzending binnen 10 werkdagen na betaling.

  • Roze
  • Wit

  • De ketting is gemaakt van echt zilver.
  • Van Amstel sieraden hebben een hoogwaardige kwaliteit.
  • Met een prachtige natuurlijke parel.
  • De ketting heeft een lengte van 45 centimeter.
  • Leuk voor jezelf of om cadeau te doen.
  • Een elegante ketting.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Tennisarmbanden in verschillende modellen

Mooie sieraden mogen niet ontbreken als je voor een stijlvolle look gaat. Deze prachtige ketting heeft de perfecte lengte waardoor de parel mooi uitkomt. Draag de elegante ketting bij een mooie diepe v-hals of juist met een hoge hals volgens de laatste trends. De natuurlijke parels geven de ketting een echt wauw effect.

Product specificaties

  • Materiaal: Sterling Silver 925. Natuurlijke parel.
  • Lengte ketting: 45 cm.
  • Grootte van de hanger: 2.3 cm x 1.5 cm
  • Gewicht: 5,5 Gram