Prachtige XL Areca Goudpalm ↕ 90 - 100 cm gemeten incl pot!

De Areca palm staat bekend onder heel veel verschillende namen, maar is toch wel het meest bekend als de goudpalm. Deze naam de plant te danken aan de geel oranje vruchten.

t.w.v. € 64,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • XL Areca goudpalm 90-100 cm hoog incl. pot, t.w.v. €64,95.

  • Een prachtige palm afkomstig uit Madagaskar.
  • De Areca palm filtert tal van giftige stoffen uit de lucht.
  • Een luchtzuiverende werking.
  • Een uitbundige palm met prachtige dunne bladeren..
  • Tropisch, groot en gezond.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 Areca Lutescens kamerpalmen

De mooie populaire Areca palm is in Nederland ook bekend onder de naam Goudpalm en komt oorspronkelijk uit de vochtige tropen van Madagaskar. In het wild kan palm maar liefst 12 meter hoog worden, maar in huis wordt deze plant gelukkig doorgaans niet groter dan 2 meter. De Areca filtert onzuivere deeltjes uit de lucht via het blad en maakt daar eigen bouwstoffen van, ideaal voor een kantooromgeving. Deze plant staat dan ook al jaren in de top 10 met zijn prachtige verschijning.

De Areca is erg makkelijk in onderhoud. In een lichte plek zonder direct zonlicht is de Areca een tevreden plant. Het is belangrijk om de plant kleine beetjes lauw/warm water te geven en te controleren of de grond nog vochtig is. Besproei het blad van de palm regelmatig met water zodat deze mooi blijft.

Planthoogte
De plant wordt geleverd met een hoogte van ongeveer 90-100 cm gemeten inclusief pot. De potmaat betreft 21 cm.