Olijfboom op stam - Olea Europaea 1 stuk!

Breng de Mediterrane sfeer naar jouw tuin! Deze olijfboom op stam kan het Nederlandse klimaat uitstekend verdragen, zodat je in de zomer kunt genieten van heerlijke olijven!

  • 1 winterharde olijfbomen op stam, t.w.v. € 44,99.

  • Trendy Mediterrane sfeermaker voor buitenshuis.
  • Winterharde Olijfboom kan tot minus 15 garden Celsius aan.
  • Heerlijk eetbare olijven in de zomer!
  • Geschikt als kuipplant of voor in de volle grond.
  • Karakteriserende grijsgroene bladeren.
  • Reuze eenvoudig in het onderhoud en weinig water nodig.

  • Je ontvangt 1 olijfboom op stam.
  • Bij levering varieert de hoogte van 80 – 100 cm groot, gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot ⌀19 cm, dus geen sierpot.
  • De Olijfboom is niet giftig.
  • De olijfboom groeit langzaam.

  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Winterharde Olijfboom - Olea Europaea

Creëer een Mediterrane sfeer in jou tuin of op je balkon met deze (winterharde) olijfboom. Van oorsprong komt de boom uit het oosten van het Middellandse zeegebied, waar hij al eeuwen geteeld wordt voor zijn overheerlijke groene vrucht. Als grote boom kan hij honderden jaren oud worden, maar op jouw balkon, in de tuin of binnen kun je beter klein beginnen.

Hoe verzorg ik een olijfboom?

Deze olijfboom is ideaal voor iedere tuin. Zet de boom in een pot op het terras óf in de volle grond in de tuin. De olijfboom houdt van een zonnige standplaats, maar niet van een te natte tuin. Zorg ervoor dat de grond goed waterdoorlatend is. In het voorjaar en in de zomer heeft de boom regelmatig water nodig. Besluit je de boom te snoeien? Dat kan het beste in het vroege voorjaar of rond oktober. Op deze manier geniet je van de karakteriserende grijsgroene bladeren en in de zomer van heerlijke eetbare olijven.

Bloomique