Set van 6 winterharde lavendel planten ↕ 10 - 15 cm!

Door de prachtige paarse kleur zijn lavendel planten een hele vrolijke toevoeging aan jouw tuin. Daarnaast geniet je van de heerlijke geur van deze planten.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 6 winterharde lavendel struiken, t.w.v. € 49,95.

  • De Lavandula Angustifolia een van de bekendste Lavendelrassen.
  • De Lavendelplanten zijn geschikt voor op het balkon, in de tuin of terras.
  • Creëer een echte Franse sfeer in je tuin met deze fleurige bloemen.
  • Jouw tuin, balkon of terras zal heerlijk ruiken.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 6 lavendelstruiken

De Lavandula angustifolia is een van de bekendste lavendelrassen. Lavendel is een heerlijk geurende, meerjarige plant uit het Middellandse Zeegebied. Leuk om te weten is dat de Fransen al vanaf de 17e eeuw lavendel verbouwen voor de parfumindustrie. Tegenwoordig is lavendel een veelzijdige plant die ook in de keuken gebruikt wordt. Jonge blaadjes kunnen worden gebruikt bij de bereiding van lams- of schaapvlees, in visgerechten en stoofschotels. De heerlijk geurende lavendel stelen zijn ideaal om te snijden of te drogen, en de nectarrijke bloemen zijn aantrekkelijk voor bijen. De prachtige paarse bloemen fleuren de tuin enorm op en lavendel is uitermate geschikt in een border, als lage heg of om in een sierpot te planten.

Snoei de heester het liefst twee keer per jaar. Eenmaal in het voorjaar na de winter en nogmaals rond oktober. Snoei bij de grondige snoeibeurt in oktober terug tot 10 à 15 cm boven de grond maar zorg ervoor dat je nog wel een stukje groen laat zitten. De planten worden geleverd met een totale hoogte van 10-15cm.