Een set van 3 winterharde Japanse Esdoorns ↕ 60 -70 cm!

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtige gekleurde Japanse Esdoorns. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan!

  • Een set van 3 winterharde Japanse Esdoorns, t.w.v. €79,95.

  • Een set van 3 verschillende soorten Japanse Esdoorns: Atropurpuream, Orange Dream en Going Green.
  • Kan overal in de tuin geplant worden.
  • Een echte eye-catcher vanwege de prachtig gekleurde bladeren.
  • Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen!

  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 60-70 cm in een ruime 3 liter pot (hoogte is gemeten incl. pot).

Set van 3 grote Winterharde Japanse Esdoorns

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtige gekleurde Japanse Esdoorns. Japanse Esdoorns staan bekend om hun prachtige gekleurde bladeren en zijn echte eye-catchers. Elke boom heeft zijn eigen prachtige kleuren en bladeren die uw tuin veel afwisseling zullen geven. De planten zijn winterhard en kunnen daarom zo de tuin in. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan. Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen!

In de set bevinden zich 3 verschillende soorten:

  • Acer palmatum ‘Atropurpuream’
  • Acer palmatum ‘Orange Dream’
  • Acer palmatum ‘Going Green’

Acer palmatum ‘Atropurpuream’
Deze prachtige Japanse Esdoorn is een sieraad voor iedere tuin, maar kan ook prima in pot of bak op terras of balkon. Deze plant vormt een vertakte opgaande struik met donkerrood ingesneden blad dat in de herfst een prachtige herfstkleur geeft.

Hoogte: 150cm
Breedte: 100cm

Lange scheuten in maart snoeien voor compacte groei. Verdraagt zon en schaduw. De plant is zeer winterhard.

Acer palmatum 'Orange Dream'
Acer palmatum 'Orange Dream' is een hoge Japanse Esdoorn met geel/oranje blad.  Deze Japanse Esdoorn is opmerkelijk omdat hij meer opgaand groeit dan de meeste andere Japanse Esdoorns. Hij kan een hoogte van 8 meter bereiken maar je kunt hem makkelijk snoeien.

Als de plant voldoende licht krijgt blijft hij ook onderin mooi in het blad. Het blad loopt in het voorjaar uit met een oranje-gele kleur, in de zomer is het blad geelgroen, gevolgd door een mooie gele herfstkleur. Deze soort is zeer winterhard.

Acer palmatum 'Going Green'
De ´Going Green´ is een Japanse Esdoorn met grijsgroen blad en geeloranje herfstkleuren. Zeer fraai bij de Acer palmatum Going Green zijn de heldergroen gekleurde tijgen, die vooral in de winter erg opvallen. Deze Japanse Esdoorn bereikt een breedte van zo’n 150cm. Het is een zeer sterke plant die met gemak 200cm of hoger kan worden. Ook deze Acer is makkelijk te onderhouden en vergt weinig kennis.  Snoeien is geen probleem, doe dat wel in de nazomer of vroege herfst.

Japanse Esdoorns kunnen het beste vanaf maart tot begin oktober geplant worden. In deze periode is de grond warm en kunnen de planten goed wortelschieten. In een plantenbak vereist deze plant geen speciale potgrond. Japanse Esdoorns zijn sterke planten maar op een winderige plek kan het blad beschadigd raken.

Zet de Acer daarom op een beschutte plaats. De plant prefereert een plek in halfschaduw, het liefst niet te veel direct zonlicht. Door te veel direct zon licht kunnen de wortels uitdrogen wat tot bladverlies kan leiden en kan het blad verbranden.

Een Japanse Esdoorn is niet wintergroen, dat wil zeggen dat hij 's winters zijn blad verliest. De plant is echter wel zeer winterhard en zal vanaf maart weer uitlopen met prachtig nieuw blad.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een hoogte van ongeveer 60 - 70 cm in een ruime 3 liter pot (gemeten incl. pot).