Schitterende winterharde exclusieve Wagner Super Palm!

Deze exclusieve Wagner super palm komt oorspronkelijk uit China waar ze strenge winters hebben en het extreem koud kan zijn. De palm is dan ook winterhard en ziet er stoer uit met zijn ruige bast en prachtige waaiervormige bladeren.

t.w.v. € 89,95

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Exclusieve Trachycarpus Wagner palm van 80-100 cm hoog, t.w.v. € 89,95.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

  • Een bijzondere en exclusieve buitenplant .
  • Geeft je tuin een exotische uitstraling.
  • De palmen zullen uitgroeien tot prachtige bomen.
  • Bestand tegen veel wind en een vochtig en koel klimaat.
  • Mooie stijve bladeren en felle donkergroene kleuren.

  • Bij levering varieert de hoogte van 80 – 100 cm., gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Wagner Super Palm

Deze exclusieve Wagner super palm heeft een imponerende uitstraling door zijn ruige bast en grote waaiervormige bladeren. Over het algemeen is de stam iets smaller aan de onderkant en wordt deze breder aan de bovenkant. Onder de juiste omstandigheden kan deze super palm wel 10 – 12 meter hoog worden!

De plant is winterhard en staat bekend om zijn hoge kou bestendigheid. Door zijn stijve bladeren kan deze palm ook heel goed tegen harde wind. Daarnaast is het een zeer makkelijke palm in onderhoud en kan hij zelfs in koel en vochtig weer groeien. De palm kan in de volle zon staan maar ook de schaduw is een mogelijkheid.