Een mix van 4 trendy kamerplanten voor thuis of op kantoor hoogte 25-40 cm gemeten incl. pot!

Creëer je eigen urban jungle in huis met deze mix van 4 verschillende kamerplanten. Deze trendy exemplaren fleuren jouw woning helemaal op.

t.w.v. € 59,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 4 trendy kamerplanten hoogte 25-40 cm gemeten incl. pot, t.w.v. €59,95.
    - 1 x Bananenplant - Musa oriental Dwarf
    - 1 x Chamadorea Elegans
    - 1 x Areca Lutescens
    - 1 x Coffea Arabica

  • Mix en match en creëer je eigen urban jungle.
  • De perfecte planten voor thuis of op kantoor.
  • Super gemakkelijk in verzorging.
  • Geef je huis een tropische sfeer.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Mix van 4 trendy kamerplanten

Bananenplant - Musa oriental Dwarf
De kamerbananenplant wordt ook wel de Musa Oriental Dwarf genoemd. Deze plant komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. De tropische kamerplant heeft prachtige grote bladeren. Omdat deze speciale banaan soort veel minder snel groeit dan de tuinbanaan is het een ideale plant voor binnen.

Chamadorea Elegans
De Chamaedorea elegans staat ook wel bekend als de Mexicaanse dwergpalm. Deze plant komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. De dwergpalm is een ideale kamerplant doordat hij klein blijft en maximaal 50cm wordt. Deze kamerplant is erg makkelijk in onderhoud en daardoor erg populair. De elegante groene balderen van deze plant zorgen voor een echte tropische uitstraling.

Areca Lutescens
De Areca palm voor ons meest bekend als Goudplam heeft velen namen, zoals Arecapalm, Dypsis en Goudvruchtpalm. De Areca groeit in verschillende tropische gebieden. De palm filtert vervuilde deeltjes uit de lucht en heeft hierdoor een luchtzuiverende werking.

Coffea Arabica
De Coffea Arabica is ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom en komt oorspronkelijk uit Ethiopië. De plant is in Nederland nog redelijk onbekend. Deze plant past op een lichtere plek zoals bijvoorbeeld de vensterbank. Om een prachtig glimmend blad te krijgen kan je deze besproeien met water. In de lente krijgt de plant mooie witte, zoetgeurende bloemen. Daarna worden de bessen zichtbaar, welke verkleuren van groen naar geel naar rood.

Planthoogte
Hoogte bij levering is afhankelijk van het soort: 25-40 cm, gemeten incl. pot. Potmaat 12 cm.