Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
De Strelitzia Nicolai XXL is een bijzondere Paradijsvogelplant van wel 120 tot 140 cm hoog. De Strelitzia heeft een koninklijk uiterlijk met prachtige, grote, groene bladeren. Ze noemen hem de koning van de kamerplanten.
- Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140 cm, t.w.v. € 99,95.
- Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.
- Extra grote paradijsvogelplant.
- De Strelitzia Nicolai XXL is een tropische blikvanger in jouw huis.
- Het is een ultieme jungle plant, met grote bladeren en een koninklijk uiterlijk.
- Eenvoudig qua verzorging.
- Luchtzuiverende eigenschappen.
- Geschikt voor ieder interieur!
- Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 120 – 140 cm (gemeten met de pot).
- De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
- Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
- Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.
- Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
- De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
- Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
Strelitzia Nicolai XXL
- Diameter pot: 22 cm
- Hoogte plant: 120 – 140 cm
- Luchtzuiverend: Ja
- Diervriendelijk: Nee
- Waterbehoefte: 1 keer per week
- Standplaats: lichte plek, half schaduw
- Minimale temperatuur: 15 graden Celsius