Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!

De Strelitzia Nicolai XXL is een bijzondere Paradijsvogelplant van wel 120 tot 140 cm hoog. De Strelitzia heeft een koninklijk uiterlijk met prachtige, grote, groene bladeren. Ze noemen hem de koning van de kamerplanten.

t.w.v. € 99,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140 cm, t.w.v. € 99,95.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

  • Extra grote paradijsvogelplant.
  • De Strelitzia Nicolai XXL is een tropische blikvanger in jouw huis.
  • Het is een ultieme jungle plant, met grote bladeren en een koninklijk uiterlijk.
  • Eenvoudig qua verzorging.
  • Luchtzuiverende eigenschappen.
  • Geschikt voor ieder interieur!

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 120 – 140 cm (gemeten met de pot).
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 2 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Strelitzia Nicolai XXL

Strelitzia Nicolai is een bijzondere Paradijsvogelplant dat van origine uit Zuid-Afrika komt. Het is dé meest populaire groene kamerplant op dit moment. De Strelitzia is een stoere plant met prachtige, grote, groene bladeren. Scheuren in de bladeren en kartelrandjes horen bij de plant en geven hem een woest aantrekkelijk uiterlijk. De Strelitzia Nicolai XXL is vrij eenvoudig qua verzorging. De plant houdt van een lekkere lichte plek en  heeft éénmaal per week water nodig. In de zomer heeft de paradijsvogelplant meer water nodig. De plant wordt geleverd met een hoogte van circa 120-140 cm. (gemeten inclusief pot) De planten worden geleverd in een pot met een diameter van 22cm.

Specificaties:
  • Diameter pot: 22 cm
  • Hoogte plant: 120 – 140 cm
  • Luchtzuiverend: Ja
  • Diervriendelijk: Nee
  • Waterbehoefte: 1 keer per week
  • Standplaats: lichte plek, half schaduw
  • Minimale temperatuur: 15 graden Celsius