Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!

Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!

De Strelitzia Nicolai XXL is een bijzondere Paradijsvogelplant van wel 120 tot 140 cm hoog. De Strelitzia heeft een koninklijk uiterlijk met prachtige, grote, groene bladeren. Ze noemen hem de koning van de kamerplanten.

Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!
Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!

Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140cm!

De Strelitzia Nicolai XXL is een bijzondere Paradijsvogelplant van wel 120 tot 140 cm hoog. De Strelitzia heeft een koninklijk uiterlijk met prachtige, grote, groene bladeren. Ze noemen hem de koning van de kamerplanten.

De Strelitzia Nicolai XXL is een bijzondere Paradijsvogelplant van wel 120 tot 140 cm hoog. De Strelitzia heeft een koninklijk uiterlijk met prachtige, grote, groene bladeren. Ze noemen hem de koning van de kamerplanten.

De veiling

  • Prachtige Strelitzia Nicolai XXL kamerplant 120-140 cm, t.w.v. € 99,95.
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Extra grote paradijsvogelplant.
  • De Strelitzia Nicolai XXL is een tropische blikvanger in jouw huis.
  • Het is een ultieme jungle plant, met grote bladeren en een koninklijk uiterlijk.
  • Eenvoudig qua verzorging.
  • Luchtzuiverende eigenschappen.
  • Geschikt voor ieder interieur! 

Goed om te weten

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte van 120 – 140 cm (gemeten met de pot).
  • De plant wordt geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Strelitzia Nicolai XXL


Strelitzia Nicolai is een bijzondere Paradijsvogelplant dat van origine uit Zuid-Afrika komt. Het is dé meest populaire groene kamerplant op dit moment. De Strelitzia is een stoere plant met prachtige, grote, groene bladeren. Scheuren in de bladeren en kartelrandjes horen bij de plant en geven hem een woest aantrekkelijk uiterlijk. De Strelitzia Nicolai XXL is vrij eenvoudig qua verzorging. De plant houdt van een lekkere lichte plek en  heeft éénmaal per week water nodig. In de zomer heeft de paradijsvogelplant meer water nodig. De plant wordt geleverd met een hoogte van circa 120-140 cm. (gemeten inclusief pot) De planten worden geleverd in een pot met een diameter van 22cm. 

Specificaties:
  • Diameter pot: 22 cm
  • Hoogte plant: 120 – 140 cm
  • Luchtzuiverend: Ja
  • Diervriendelijk: Nee
  • Waterbehoefte: 1 keer per week
  • Standplaats: lichte plek, half schaduw
  • Minimale temperatuur: 15 graden Celsius

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.