Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!

Deze set van 2 Begonia Maculata Wightii, oftewel de stippenplanten, zijn een opvallende verschijning in jouw interieur! De bladeren van de Begonia zijn namelijk bezaaid met zilverachtige stippen met een rode onderkant.

Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!

Deze set van 2 Begonia Maculata Wightii, oftewel de stippenplanten, zijn een opvallende verschijning in jouw interieur! De bladeren van de Begonia zijn namelijk bezaaid met zilverachtige stippen met een rode onderkant.

Deze set van 2 Begonia Maculata Wightii, oftewel de stippenplanten, zijn een opvallende verschijning in jouw interieur! De bladeren van de Begonia zijn namelijk bezaaid met zilverachtige stippen met een rode onderkant.

De veiling

  • Set van 2 Begonia Maculata Wightii 30-40 cm hoog gemeten incl. pot, t.w.v. € 59,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Je ontvangt een set van 2 stippenplanten.
  • Deze opvallende plant heeft prachtige bladeren met een rode onderkant en de kenmerkende witte stippen op de bovenkant. 
  • Als je hem goed verzorgt, beloont ie je met trossen vol witte bloemen.

Goed om te weten

  • Begonia’s zijn giftig voor zowel mensen als dieren. 
  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Set van 2 Begonia Maculata Wightii

De Begonia Maculata Wightii wordt ook wel de “Stippenbegonia” of “Polkadot Begonia” genoemd, omdat de bladeren van de Begonia bezaaid met stippen. Dit in combinatie met de rode onderkant zorgt voor een opvallende verschijning! Als kers op de taart bloeit de Begonia Wightii in de lente en kan dan prachtige witte of rode bloemen laten zien.  Met meer dan duizend soorten is de familie Begoniaceae een van de grootste geslachten van de plantenwereld. Maar de Stippenbegonia is met zijn bijzondere kleuren en engelvormige bladeren toch wel één van de merkwaardige soorten.

Verzorging
Het meest belangrijke in de verzorging van de Begonia Maculata Wightii is de standplaats. Omdat de Begonia uit het Amazonegebied komt houdt hij van een lichte standplaats, maar niet zonder direct zonlicht. Zodra de Begonia Maculata niet helemaal optimaal staat, zul je zien dat de randen van zijn bladeren bruin verkleuren en indrogen. Goed om op te letten dus! De Stippenbegonia houdt van een licht vochtige grond zonder een laag water onder in de pot. Als er goed voor de plant wordt gezorgd, dan zal deze regelmatig nieuwe bladeren aanmaken en dus flink groeien. Uiteindelijk kan hij wel 1,5 meter de lucht in gaan! Begonia’s zijn giftig voor zowel mensen als dieren. 

De Begonia Maculata Wightii wordt geleverd met een lengte van ongeveer 40 cm. De plant staat in een pot met een doorsnede van 14 cm.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.