Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!
Deze set van 2 Begonia Maculata Wightii, oftewel de stippenplanten, zijn een opvallende verschijning in jouw interieur! De bladeren van de Begonia zijn namelijk bezaaid met zilverachtige stippen met een rode onderkant.
- Set van 2 Begonia Maculata Wightii 30-40 cm hoog gemeten incl. pot, t.w.v. € 59,95.
- Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.
- Je ontvangt een set van 2 stippenplanten.
- Deze opvallende plant heeft prachtige bladeren met een rode onderkant en de kenmerkende witte stippen op de bovenkant.
- Als je hem goed verzorgt, beloont ie je met trossen vol witte bloemen.
- Begonia’s zijn giftig voor zowel mensen als dieren.
- Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden.
- Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
- De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
- Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
- Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.
Set van 2 Begonia Maculata Wightii