Deze set van 2 Begonia Maculata (stippenplant) zijn een bijzondere verschijning in huis!

Deze set van 2 Begonia Maculata Wightii, oftewel de stippenplanten, zijn een opvallende verschijning in jouw interieur! De bladeren van de Begonia zijn namelijk bezaaid met zilverachtige stippen met een rode onderkant.

t.w.v. € 59,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 Begonia Maculata Wightii 30-40 cm hoog gemeten incl. pot, t.w.v. € 59,95.

  • Je ontvangt een set van 2 stippenplanten.
  • Deze opvallende plant heeft prachtige bladeren met een rode onderkant en de kenmerkende witte stippen op de bovenkant.
  • Als je hem goed verzorgt, beloont ie je met trossen vol witte bloemen.

  • Begonia’s zijn giftig voor zowel mensen als dieren.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 Begonia Maculata Wightii

De Begonia Maculata Wightii wordt ook wel de “Stippenbegonia” of “Polkadot Begonia” genoemd, omdat de bladeren van de Begonia bezaaid met stippen. Dit in combinatie met de rode onderkant zorgt voor een opvallende verschijning! Als kers op de taart bloeit de Begonia Wightii in de lente en kan dan prachtige witte of rode bloemen laten zien.  Met meer dan duizend soorten is de familie Begoniaceae een van de grootste geslachten van de plantenwereld. Maar de Stippenbegonia is met zijn bijzondere kleuren en engelvormige bladeren toch wel één van de merkwaardige soorten.

Het meest belangrijke in de verzorging van de Begonia Maculata Wightii is de standplaats. Omdat de Begonia uit het Amazonegebied komt houdt hij van een lichte standplaats, maar niet zonder direct zonlicht. Zodra de Begonia Maculata niet helemaal optimaal staat, zul je zien dat de randen van zijn bladeren bruin verkleuren en indrogen. Goed om op te letten dus! De Stippenbegonia houdt van een licht vochtige grond zonder een laag water onder in de pot. Als er goed voor de plant wordt gezorgd, dan zal deze regelmatig nieuwe bladeren aanmaken en dus flink groeien. Uiteindelijk kan hij wel 1,5 meter de lucht in gaan! Begonia’s zijn giftig voor zowel mensen als dieren.

De Begonia Maculata Wightii wordt geleverd met een lengte van ongeveer 40 cm. De plant staat in een pot met een doorsnede van 14 cm.