Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

De veiling

  • Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, t.w.v. €64,99
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Een Engelse sfeer in jouw Hollandse tuin.
  • Winterhard en wintergroen.
  • Een set van 6 kleurrijke blikvangers in verschillende en prachtige kleuren.
  • Je hebt weinig omkijken naar de Struikveronica's.
  • Struikveronica's zijn een paradijs voor vlinders en bijen.
  • Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 
  • De planten worden geleverd in een 10,5 cm diameter pot en hebben een hoogte van 10-15 cm (gemeten met pot).

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Struikveronica's Hebe planten

Creër Engelse sferen in de Hollandse tuin dankzij deze prachtige sierheesters. Hebe's worden ook wel struikveronica genoemd en zijn groenblijvende, bloeiende planten die perfect geschikt zijn voor een border.

Het is een plantengeslacht dat in Nieuw-Zeeland, Frans-Polynesië, de Falklandeilanden en Zuid-Amerika in het wild voor komt. Er bestaan ongeveer 90 soorten, wat Hebe het grootste plantengeslacht van Nieuw-Zeeland maakt. Een Hebe is eigenlijk een ideale plant waar je weinig omkijken naar hebt, de plant is groenblijvend, winterhard én krijgt prachtige kleuren bloemen in verschillende kleuren zoals wit, roze en paars.

Je ontvangt 6 verschillende planten die in verschillende periodes bloeien. Hierdoor heb je een jaarrond bloei in de border. Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting, kunnen ook samen in 1 pot geplant worden.

De planten kunnen uitgroeien tot grote volle struiken van 60 cm bij 60 cm. Daarnaast zijn Hebe's een waar paradijs voor vlinders en bijen. Meer vlinders in de tuin, wie wil dat nou niet?

Productspecificaties

  • Botanische naam: Hebe planten
  • Nederlandse naam: Struikveronica
  • Maximale volwassen hoogte: 60 cm
  • Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
  • Standplaats: buiten
  • Winterhard: ja
  • Bloeitijd: gehele jaar

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.