Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen.

t.w.v. € 64,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, t.w.v. €64,99

  • Een Engelse sfeer in jouw Hollandse tuin.
  • Winterhard en wintergroen.
  • Een set van 6 kleurrijke blikvangers in verschillende en prachtige kleuren.
  • Je hebt weinig omkijken naar de Struikveronica's.
  • Struikveronica's zijn een paradijs voor vlinders en bijen.
  • Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting.

  • De planten worden geleverd in een 10,5 cm diameter pot en hebben een hoogte van 10-15 cm (gemeten met pot).
Tickets bijkopen

Je kunt 1 product bijkopen

Voor deze veiling kun je 1 product bijkopen voor de prijs die je per gewonnen product betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte product geen administratiekosten.

Struikveronica's Hebe planten

Creër Engelse sferen in de Hollandse tuin dankzij deze prachtige sierheesters. Hebe's worden ook wel struikveronica genoemd en zijn groenblijvende, bloeiende planten die perfect geschikt zijn voor een border.

Het is een plantengeslacht dat in Nieuw-Zeeland, Frans-Polynesië, de Falklandeilanden en Zuid-Amerika in het wild voor komt. Er bestaan ongeveer 90 soorten, wat Hebe het grootste plantengeslacht van Nieuw-Zeeland maakt. Een Hebe is eigenlijk een ideale plant waar je weinig omkijken naar hebt, de plant is groenblijvend, winterhard én krijgt prachtige kleuren bloemen in verschillende kleuren zoals wit, roze en paars.

Je ontvangt 6 verschillende planten die in verschillende periodes bloeien. Hierdoor heb je een jaarrond bloei in de border. Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting, kunnen ook samen in 1 pot geplant worden.

De planten kunnen uitgroeien tot grote volle struiken van 60 cm bij 60 cm. Daarnaast zijn Hebe's een waar paradijs voor vlinders en bijen. Meer vlinders in de tuin, wie wil dat nou niet?

  • Botanische naam: Hebe planten
  • Nederlandse naam: Struikveronica
  • Maximale volwassen hoogte: 60 cm
  • Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
  • Standplaats: buiten
  • Winterhard: ja
  • Bloeitijd: gehele jaar