Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 69,95

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, t.w.v. € 69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Een Engelse sfeer in jouw Hollandse tuin.
  • Winterhard en wintergroen.
  • Een set van 6 kleurrijke blikvangers in verschillende en prachtige kleuren.
  • Je hebt weinig omkijken naar de Struikveronica's.
  • Struikveronica's zijn een paradijs voor vlinders en bijen.
  • Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Struikveronica's Hebe planten

Met deze set van 6 verschillende Struikveronica's, oftewel Hebe planten, creëer jij Engelse sferen in de tuin. De struikveronica's zijn winterhard én wintergroen. De zes verschillende planten bloeien in verschillende periodes, zodat je het gehele jaar geniet van kleurrijke bloemen. Met zijn overvloedige nectar, zorgt de struikveronica gegarandeerd voor veel meer fladderende vrolijkheid in je tuin. 

Productspecificaties

  • Botanische naam: Hebe planten
  • Nederlandse naam: Struikveronica
  • Maximale volwassen hoogte: 60 cm
  • Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
  • Standplaats: buiten
  • Winterhard: ja
  • Bloeitijd: gehele jaar

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.