Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!
Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen. 

De veiling

  • Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, t.w.v. € 69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Een Engelse sfeer in jouw Hollandse tuin.
  • Winterhard en wintergroen.
  • Een set van 6 kleurrijke blikvangers in verschillende en prachtige kleuren.
  • Je hebt weinig omkijken naar de Struikveronica's.
  • Struikveronica's zijn een paradijs voor vlinders en bijen.
  • Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Struikveronica's Hebe planten

Met deze set van 6 verschillende Struikveronica's, oftewel Hebe planten, creëer jij Engelse sferen in de tuin. De struikveronica's zijn winterhard én wintergroen. De zes verschillende planten bloeien in verschillende periodes, zodat je het gehele jaar geniet van kleurrijke bloemen. Met zijn overvloedige nectar, zorgt de struikveronica gegarandeerd voor veel meer fladderende vrolijkheid in je tuin. 

Productspecificaties

  • Botanische naam: Hebe planten
  • Nederlandse naam: Struikveronica
  • Maximale volwassen hoogte: 60 cm
  • Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
  • Standplaats: buiten
  • Winterhard: ja
  • Bloeitijd: gehele jaar

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.