Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Creëer een prachtige groene tuin met deze set van 6 winterharde Struikveronica’s (Hebe planten). Je hebt weinig omkijken naar de plant en hij krijgt prachtige gekleurde bloemen.

  • Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, t.w.v. € 69,95.

  • Een Engelse sfeer in jouw Hollandse tuin.
  • Winterhard en wintergroen.
  • Een set van 6 kleurrijke blikvangers in verschillende en prachtige kleuren.
  • Je hebt weinig omkijken naar de Struikveronica's.
  • Struikveronica's zijn een paradijs voor vlinders en bijen.
  • Zeer geschikt voor potten of als fleurige border of randbeplanting.

  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice.  Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Struikveronica's Hebe planten

Met deze set van 6 verschillende Struikveronica's, oftewel Hebe planten, creëer jij Engelse sferen in de tuin. De struikveronica's zijn winterhard én wintergroen. De zes verschillende planten bloeien in verschillende periodes, zodat je het gehele jaar geniet van kleurrijke bloemen. Met zijn overvloedige nectar, zorgt de struikveronica gegarandeerd voor veel meer fladderende vrolijkheid in je tuin.

  • Botanische naam: Hebe planten
  • Nederlandse naam: Struikveronica
  • Maximale volwassen hoogte: 60 cm
  • Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
  • Standplaats: buiten
  • Winterhard: ja
  • Bloeitijd: gehele jaar