Win 1000 euro! Win 1000 euro!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!

Door de prachtige kleuren en bladeren is de Japanse Esdoorn een echte eye-catcher! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in.
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!
Maak kans op €1000 euro!

Maak kans op €1000 belasting vrij op je rekening!🏆 Hoe? ➡️ Meedoen is punten sparen! Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!

Door de prachtige kleuren en bladeren is de Japanse Esdoorn een echte eye-catcher! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in.
Door de prachtige kleuren en bladeren is de Japanse Esdoorn een echte eye-catcher! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in.

De veiling

  • Set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns van 30-35 cm hoog, t.w.v. € 38,99.
    - Acer Palmatum Atropurpureum
    - Acer Palmatum Going Green
    - Acer Palmatum Butterfly
    - Acer Palmatum Orange Dream
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer!
  • In 4 verschillende soorten.
  • Prachtige kleuren, echte eye-catchers!
  • Groeien uit tot verschillende hoogtes.
  • Winterhard en loopt vanaf maart weer uit met prachtig nieuw blad.

Goed om te weten

  • Bij levering varieert de hoogte van 30–35 cm groot, gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot van 10,5 cm, dus geen sierpot.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Japanse Esdoorn

De Japanse Esdoorn is een echte eye-catcher door de prachtige kleuren en bladeren! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan. Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen!

Hoe verzorg ik een Acer

De beste tijd om een Japanse Esdoorn te planten is vanaf maart tot begin oktober. Ook kun je de Esdoorns in een plantenbak planten, hierbij is geen speciale potgrond nodig. De beste plek is een plek in half-schaduw, niet te veel direct zonlicht. De Japanse Esdoorn is een sterke plant, maar kan op een winderige plek snel beschadigd raken, een beschutte plaats is dan ook aan te raden. Deze soort is niet wintergroen, wat inhoudt dat hij 's winters zijn blad zal verliezen, de plant is echter wel winterhard en zal in maart weer prachtige nieuwe bladeren krijgen!

Atropurpureum

Dit is een roodbladige esdoorn die in de herfst prachtig kleurt, en een speelse vorm heeft door zijn ''handvormige'' bladeren. Deze soort kan tot wel 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden. Deze Japanse Esdoorn is makkelijk te snoeien, en daarom perfect om in de tuin te planten!

Butterfly

De '' Butterfly '' is een vrij nieuwe Esdoorn soort. Met zijn prachtige witbonte bladeren en roze bladrand is dit een echte eye-catcher! Deze soort houdt van een plek in half schaduw. De Acer Palmatum Butterfly kan tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

Going Green

Dit is een recht-op groeiende soort, met lime- tot frisgroene bladeren. Ook in de winter is deze esdoorn erg mooi door zijn kale groene takken en twijgen! De ''Going Green'' groeit het best op een half schaduw plek en kan uiteindelijk tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

Orange Dream

De Acer palmatum ''Orange Dream'' heeft een geel/oranje blad en is opmerkelijk doordat hij opgaand groeit. Hij kan tot wel 8 meter hoog worden, maar is makkelijk te snoeien en daarom zeer geschikt voor in de tuin! In het voorjaar zijn de bladeren geel/oranje van kleur, in de zomer geel/groen en in de herfst een mooie gele kleur. Kortom, het hele jaar door kun je genieten van de prachtige kleuren van deze soort!

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.