Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer met deze prachtig set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns - hoogte ↕ 30 - 35 cm!

Door de prachtige kleuren en bladeren is de Japanse Esdoorn een echte eye-catcher! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in.

t.w.v. € 38,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 4 kleurrijke Japanse Esdoorns van 30-35 cm hoog, t.w.v. € 38,99.
    - Acer Palmatum Atropurpureum
    - Acer Palmatum Going Green
    - Acer Palmatum Butterfly
    - Acer Palmatum Orange Dream

  • Breng je tuin, terras of balkon in een Oosterse sfeer!
  • In 4 verschillende soorten.
  • Prachtige kleuren, echte eye-catchers!
  • Groeien uit tot verschillende hoogtes.

  • Bij levering varieert de hoogte van 30–35 cm groot, gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot van 10,5 cm, dus geen sierpot.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Japanse Esdoorn

De Japanse Esdoorn is een echte eye-catcher door de prachtige kleuren en bladeren! In de set bevinden zich 4 verschillende soorten, die de tuin een Oosterse en kleurrijke sfeer zullen geven. De Japanse Esdoorn is winterhard en kan daarom zo de tuin in. Plant ze in de volle grond of in potten, apart van elkaar of als groep. De Japanse Esdoorns groeien uit tot verschillende hoogtes en kunnen daarom perfect bij elkaar staan. Ze kunnen ook gesnoeid worden tot prachtige bonsai-bomen!

Hoe verzorg ik een Acer

Atropurpureum

Dit is een roodbladige esdoorn die in de herfst prachtig kleurt, en een speelse vorm heeft door zijn ''handvormige'' bladeren. Deze soort kan tot wel 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden. Deze Japanse Esdoorn is makkelijk te snoeien, en daarom perfect om in de tuin te planten!

Butterfly

De '' Butterfly '' is een vrij nieuwe Esdoorn soort. Met zijn prachtige witbonte bladeren en roze bladrand is dit een echte eye-catcher! Deze soort houdt van een plek in half schaduw. De Acer Palmatum Butterfly kan tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

Going Green

Dit is een recht-op groeiende soort, met lime- tot frisgroene bladeren. Ook in de winter is deze esdoorn erg mooi door zijn kale groene takken en twijgen! De ''Going Green'' groeit het best op een half schaduw plek en kan uiteindelijk tot 1,5 meter hoog en 1 meter breed worden.

Orange Dream

De Acer palmatum ''Orange Dream'' heeft een geel/oranje blad en is opmerkelijk doordat hij opgaand groeit. Hij kan tot wel 8 meter hoog worden, maar is makkelijk te snoeien en daarom zeer geschikt voor in de tuin! In het voorjaar zijn de bladeren geel/oranje van kleur, in de zomer geel/groen en in de herfst een mooie gele kleur. Kortom, het hele jaar door kun je genieten van de prachtige kleuren van deze soort!

Bloomique