Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!

Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

De Fargesia Asian Wonder, oftewel rode bamboe, is de enige rode bamboe ter wereld. Deze exclusieve bamboe is een bijzondere toevoeging aan jouw tuin.

Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!
Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!

Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

De Fargesia Asian Wonder, oftewel rode bamboe, is de enige rode bamboe ter wereld. Deze exclusieve bamboe is een bijzondere toevoeging aan jouw tuin.

De Fargesia Asian Wonder, oftewel rode bamboe, is de enige rode bamboe ter wereld. Deze exclusieve bamboe is een bijzondere toevoeging aan jouw tuin.

De veiling

  • Set van 3 rode bamboe struiken 25-40 cm gemeten incl. pot, t.w.v. € 69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Een echte exclusieve bamboesoort. 
  • Hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. 
  • Naast de rode stammen heeft de bamboe een felgroen blad.
  • De Fargesia Asian Wonder groeit als een compacte struik. 
  • De bamboe is groenblijvend, winterhard, en niet woekerend.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Meer informatie

Fargesia Asian Wonder

De zeldzame Fargesia Asian Wonder is de enige rode bamboe ter wereld. De exclusieve bamboe reageer op zonlicht. De rode kleur krijgen de stelen als ze veel zonlicht krijgen, oftewel, hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. Na een aantal jaar hebben de stelen een doorsnee van ongeveer 2 cm. In contract met zijn rode stam heeft de Fargesia een felgroen blad. 

De bamboe groeit als een compacte struik, met veel stelen dicht bij elkaar en kan wel 3 tot 4 meter hoog worden. De stelen groeien kaarsrecht omhoog en zullen bovenin iets hangen. Deze bamboesoort is winterhard tot -18 graden Celsius!

Verzorging
Fargesia Asian Wonder is groenblijvend, winterhard, en niet woekerend, een ideale plant. Het liefst staat de bamboe in de zon of half in de schaduw, verder heeft de plant matig tot veel water nodig. In de zomer en op warme dagen heeft deze plant veel water nodig. Een plantafstand van 40-60 cm wordt geadviseerd indien de plant in de volle grond wordt geplaatst. De planten worden geleverd met een hoogte van circa 25-40 cm inclusief pot.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.