Set van 3 exclusieve rode bamboe struiken!

De Fargesia Asian Wonder, oftewel rode bamboe, is de enige rode bamboe ter wereld. Deze exclusieve bamboe is een bijzondere toevoeging aan jouw tuin.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 69,95

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Set van 3 rode bamboe struiken 25-40 cm gemeten incl. pot, t.w.v. € 69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Een echte exclusieve bamboesoort. 
  • Hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. 
  • Naast de rode stammen heeft de bamboe een felgroen blad.
  • De Fargesia Asian Wonder groeit als een compacte struik. 
  • De bamboe is groenblijvend, winterhard, en niet woekerend.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Fargesia Asian Wonder

De zeldzame Fargesia Asian Wonder is de enige rode bamboe ter wereld. De exclusieve bamboe reageer op zonlicht. De rode kleur krijgen de stelen als ze veel zonlicht krijgen, oftewel, hoe meer zonlicht, hoe roder de stammen. Na een aantal jaar hebben de stelen een doorsnee van ongeveer 2 cm. In contract met zijn rode stam heeft de Fargesia een felgroen blad. 

De bamboe groeit als een compacte struik, met veel stelen dicht bij elkaar en kan wel 3 tot 4 meter hoog worden. De stelen groeien kaarsrecht omhoog en zullen bovenin iets hangen. Deze bamboesoort is winterhard tot -18 graden Celsius!

Verzorging
Fargesia Asian Wonder is groenblijvend, winterhard, en niet woekerend, een ideale plant. Het liefst staat de bamboe in de zon of half in de schaduw, verder heeft de plant matig tot veel water nodig. In de zomer en op warme dagen heeft deze plant veel water nodig. Een plantafstand van 40-60 cm wordt geadviseerd indien de plant in de volle grond wordt geplaatst. De planten worden geleverd met een hoogte van circa 25-40 cm inclusief pot.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.