Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!

Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!

4.0 / 5 (1 beoordeling)
De Pachira plant heeft heel veel verschillende bijnamen. Dit komt doordat in het Verre Oosten wordt gedacht dat de bladeren geld zouden kunnen vangen. Een ideaal cadeau dus!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!
Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!

Set van 2 Pachira geluksboompjes hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot!

4.0 / 5 (1 beoordeling)
De Pachira plant heeft heel veel verschillende bijnamen. Dit komt doordat in het Verre Oosten wordt gedacht dat de bladeren geld zouden kunnen vangen. Een ideaal cadeau dus!
De Pachira plant heeft heel veel verschillende bijnamen. Dit komt doordat in het Verre Oosten wordt gedacht dat de bladeren geld zouden kunnen vangen. Een ideaal cadeau dus!

De veiling

  • Set van 2 Pachira ‘Money trees’ hoogte 60-70 cm gemeten incl. pot, t.w.v. €74,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • De plant wordt ook wel geldboom of geluksboom genoemd. 
  • Een echte tropische plant.
  • Komt van oorsprong uit de moerassen van Oost-Brazilië, Panama en Costa Rica.
  • Mooie grote bladeren en fijn gevlochten stammen.
  • De vijf bladeren aan iedere tak symboliseren de 5 basiselementen van de Feng Shui.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Set van 2 Pachira ‘Money trees’ - Geluksboompjes

De Pachira heeft velen bijnamen, zoals Watercacao of Money Tree (geldboom). De plant heeft deze naam te danken aan het Verre Oosten waar wordt gedacht dat de bladeren geld kunnen vangen. Deze plant is een leuk cadeau vanwege de bijnaam 'geluksboom'. Het is een tropische plant en komt van oorsprong uit de moerassen van Brazilië, Panama en Costa Rica en kan wel 20 meter worden.

De grote bladeren en fijn gevlochten stammen maken het een prachtige en bijzondere plant. De glanzend groene handvormige bladeren en noten worden gegeten. In Oost-Azië wordt de plant gezien als een element dat voor welvaart en geluk zorgt. De vijf bladeren aan elke tak symboliseren metaal, hout, water, vuur en aarde - de basiselementen van Feng Shui. 

Planthoogte
De planten worden geleverd met een totaalhoogte van ongeveer 60-70cm (gemeten incl. pot) en in een pot met een diameter van 17 cm.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.