Set van 2 Monstera Monkey-Mask kamerplanten ↕ 20 - 30 cm!

De Monstera Monkey Mask is het hippe broertje van de bekendere Monstera. Deze hangplant is eigenzinnig en doet wat hij wil met zijn leuke gaatjes in de bladeren en eigenzinnige vormen. De Monkey-Mask is zeer geliefd door interieurstylisten en designers.  

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 59,95

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • 2-pack Monstera Monkey-Mask 20-30 cm gemeten incl. pot, t.w.v. €69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Unieke plant met verschillende gaatjes en vormen.
  • Opvallend in ieder design.
  • Maakt je interieur super hip!
  • De plant is gemakkelijk te onderhouden.
  • Je ontvangt een set van 2 kamerplanten.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Set van 2 Monstera 'Monkey-Mask'

De Monstera Monkey-Mask plant mag niet ontbreken in jouw interieur. Ga voor hip en trendy! De Monstera Monkey-Mask is namelijk het hippe broertje van de bekendere Monstera. Deze hangplant is eigenzinnig en doet wat hij wil met zijn leuke gaatjes in de bladeren en eigenzinnige vormen. De Monkey-Mask is zeer geliefd door interieurstylisten en designers.  

De verzorging
De kamerplant is gemakkelijk te verzorgen en heeft slechts twee keer per week water nodig. Geen groene vingers hebben is met deze plant geen excuus meer! Een plek met indirect licht vindt de Monstera erg fijn. Houd rekening met een temperatuur van min. 15 en max. van 30 graden.

De Monkey-Mask planten worden geleverd in een 12cm pot met een totale hoogte van 20-30cm.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.