Sierlijke Mexicaanse waaierpalm hoogte ↕ 50 - 60 cm!

Deze stoere en sierlijke Mexicaanse waaierpalm is een echte eyecatcher in huis! Creëer een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten. 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 59,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Mexicaanse waaierpalm met een leveringshoogte van 50-60 cm (incl. pot), t.w.v. € 59,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Bij de Washingtonia robusta groeien de bladeren vanuit een centraal punt in de vorm van een prachtige waaier.
  • Deze stoere waaierpalm kan zowel binnen als buiten geplaatst worden.
  • De Mexicaanse waaierpalm vindt het heerlijk om in de zon te staan.
  • Deze plant zorgt voor een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten.

Goed om te weten

  • De leveringshoogte van deze plant is 50-60 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 14 cm.
  • Latijnse naam: Washingtonia Robusta.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Mexicaanse Waaierpalm – Washingtonia Robusta

De Washingtonia robusta (waaierpalm) is een sierlijke palm uit Californië. In tegenstelling tot een vederpalm groeien bij de Washingtonia robusta de bladeren vanuit een centraal punt in de vorm van een waaier. Deze stoere waaierpalm kan zowel binnen als buiten geplaatst worden. Deze plant kan dus in én rondom het huis voor een lekker tropisch sfeertje zorgen.

Hoe verzorg ik een Mexicaanse Waaierpalm?

De Mexicaanse Waaierpalm houdt ervan om in het zonnetje te staan, maar moeten buiten wel even wennen aan direct zonlicht. Het is aangeraden om de plant eerst op een plek in de schaduw te laten staan en vervolgens steeds iets langer in de zon te zetten. De bladeren zullen lichter worden wanneer je hem verplaatst, maar de plant zal zich herstellen wanneer deze gewend is aan het nieuwe plekje.

De Mexicaanse waaierpalm staat graag in een lichtvochtige grond, maar houdt niet van natte voeten. Je kan de plant in de zomer het beste eens in de 5 dagen water geven en in de winter eens in de 10 dagen. Verder heeft de plant in de lente en zomer mest nodig. De plant heeft ook een grote pot nodig dus zorg dat je hem gelijk verpot naar een grotere pot als je hem hebt gekocht. Daarna herhaal je het iedere 2 jaar. De bladeren zullen altijd wel bruine bladeren ontwikkelen. De verkleurde bladeren kun je bij de stam afknippen.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.