Groei je eigen sier mandarijnen met deze mandarijnboom hoogte ↕ 60 - 65 cm!

Deze gezellige mandarijnboom fleurt jouw tuin op met zijn vrolijke oranje vruchten.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 64,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Mandarijnboom met een leveringshoogte van 60-65 cm (incl. pot), t.w.v. € 64,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • De mandarijnboom heeft een prachtig karakteristiek donkergroen glimmend blad.
  • De boom geeft een heerlijke zoete geur af.
  • Al zeer vroeg in het voorjaar komen er prachtige witte bloemen aan de boom. 
  • Een vrolijke toevoeging aan jouw tuin met de felle oranje vruchten.

Goed om te weten

  • De Mandarijnboom, ofwel Citrus Calamondin, wordt per stuk geleverd.
  • De leveringshoogte van deze plant is 60-65 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 19 cm.
  • Latijnse naam: Citrus Calamondin.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Mandarijnboom – Citrus Calamondin

De Mandarijnboom, ofwel Citrus Calamondin, heeft karakteristiek donkergroen glimmend blad waarvan het steeltje in de meeste gevallen ook een bladoppervlak heeft. Het blad lijkt hierdoor uit twee delen te bestaan. Zeer vroeg in het voorjaar komen er prachtige witte bloemen in de citrusboom met een heerlijke zoete geur. Dit specifieke soort krijgt kleine oranje vruchten: mandarijnen!

Hoe verzorg ik een Mandarijnboom
De Mandarijnboom, ofwel Citrus Calamondin, is een echte kuipplant. Dit wil zeggen dat deze plant niet tegen vorst kan en moet overwinteren in een vorstvrije omgeving met veel licht, want anders laat hij al zijn bladeren vallen. In huis overwinteren kan, maar de bladeren zullen ook hier in grote getalen afvallen door het gebrek aan luchtvochtigheid. Geef in de zomer genoeg water. In de winter mag je de mandarijn minder water geven, maar zorg er voor dat de grond niet volledig uitdroogt.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.