Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!

Creëer je tuin, huis, terras of balkon in een subtropisch paradijs dankzij deze 2 prachtige King Sago palmbomen!

t.w.v. € 79,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 prachtige King Sago palmbomen van 50-60 cm hoog, t.w.v. € 79,95.

  • Prachtige eye-catchers!
  • De Koning Sago of Sagopalm staat bekend als “levende fossiel”.
  • De plant kan binnen maar ook buiten geplaatst worden, alleen niet in het directe zonlicht.
  • Wordt geleverd met een stevige stam en een kroon vol met gezonde groene bladeren.

  • De set van 2 prachtige King Sago palmbomen worden geleverd zonder sierpot, de foto’s zijn ter indicatie van het palmsoort.
  • Belangrijk om te weten is dat deze palm absoluut niet gegeten mag worden door mens of dier. De stoffen in het blad zijn irriterend en kunnen bij hoge inname giftig zijn.
  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 50-60 cm (gemeten incl. pot).

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 prachtige King Sago palmbomen

Deze prachtige Sagopalmen staan ook wel bekend als de Koning Sago of het Levende Fossiel en komt oorspronkelijk uit zuid-Japan. Hier kan deze palm wel 5 tot 7 meter hoog worden. De Cycas Revoluta is een bijzonder trage groeier en doet er zo’n 50 tot 100 jaar over om deze hoogte te bereiken. Hun trage groei en lange levensduur maken deze subtropische planten zeer geschikt als kamerplant en is een echte eye-catcher in huis! De plant kan ook buiten geplaatst worden maar niet in direct zonlicht en de plant is niet winterhard.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 50-60 cm (gemeten incl. pot).