Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!

Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Creëer je tuin, huis, terras of balkon in een subtropisch paradijs dankzij deze 2 prachtige King Sago palmbomen!

Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!
Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!

Set van 2 prachtige King Sago palmbomen!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Creëer je tuin, huis, terras of balkon in een subtropisch paradijs dankzij deze 2 prachtige King Sago palmbomen!

Creëer je tuin, huis, terras of balkon in een subtropisch paradijs dankzij deze 2 prachtige King Sago palmbomen!

De veiling

  • Set van 2 prachtige King Sago palmbomen van 50-60 cm hoog, t.w.v. € 79,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Prachtige eye-catchers!
  • De Koning Sago of Sagopalm staat bekend als “levende fossiel”.
  • De plant kan binnen maar ook buiten geplaatst worden, alleen niet in het directe zonlicht.
  • Wordt geleverd met een stevige stam en een kroon vol met gezonde groene bladeren.

Goed om te weten

  • De set van 2 prachtige King Sago palmbomen worden geleverd zonder sierpot, de foto’s zijn ter indicatie van het palmsoort.
  • Belangrijk om te weten is dat deze palm absoluut niet gegeten mag worden door mens of dier. De stoffen in het blad zijn irriterend en kunnen bij hoge inname giftig zijn.
  • De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 50-60 cm (gemeten incl. pot).


Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Meer informatie

Set van 2 prachtige King Sago palmbomen

Deze prachtige Sagopalmen staan ook wel bekend als de Koning Sago of het Levende Fossiel en komt oorspronkelijk uit zuid-Japan. Hier kan deze palm wel 5 tot 7 meter hoog worden. De Cycas Revoluta is een bijzonder trage groeier en doet er zo’n 50 tot 100 jaar over om deze hoogte te bereiken. Hun trage groei en lange levensduur maken deze subtropische planten zeer geschikt als kamerplant en is een echte eye-catcher in huis! De plant kan ook buiten geplaatst worden maar niet in direct zonlicht en de plant is niet winterhard.

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 50-60 cm (gemeten incl. pot).

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.