Set van 4 kleurrijke Hydrangea macrophylla 'Hortensia'!

Geef kleur aan je tuin met deze prachtige Hortensia's. De Hydrangea Macrophylla is een zeer sterk soort en gemakkelijk in onderhoud.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

De veiling

De veiling

  • Set van 4 Hydrangea Macrophylla 'Hortensia'. t.w.v. € 49,95.
    1x Snowball (white)
    1x Bouquet (pink)
    1x Blue wave (blue)
    1x Sibilla (red) 
  • Verzending binnen 5 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Creëer een fleurige tuin!
  • 4 verschillende kleuren Hortensia.
  • Zeer sterk soort en gemakkelijk in onderhoud.
  • Geeft een half jaar lang prachtige bloemen!
  • Je kunt de Hortensia planten het gehele jaar door planten.

Goed om te weten

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Let op: De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden: 1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Hydrangea Macrophylla 'Hortensia'

Met deze fleurige mix van 4 hortensia's maak jij je tuin in een handomdraai gezellig en kleurrijk! De Boerenhortensia bloeit de hele zomer door, en geeft veel prachtige bolvormige bloemen. De Hortensia is een sterk soort, en niet ziektegevoelig. Ook is de Boerenhortensia zeer makkelijk in onderhoud, het enige wat ze nodig hebben is water! De plant kan uitgroeien van 1 tot 3 meter hoogte.

Verzorging

De Boerenhortensia heeft weinig onderhoud nodig. Waar zij wel van houden is veel water, belangrijk is dan ook om de Hortensia regelmatig water te geven. De Hortensia groeit het best in de volle grond, op een plekje in halfschaduw. Knip in de winter de Hortensia af tot +/- 30 cm boven de grond. Eventueel wat kalk toevoegen aan de grond om zo de mooiste kleur in de zomer te krijgen.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.