Set van 4 kleurrijke Hydrangea macrophylla 'Hortensia'!

Geef kleur aan je tuin met deze prachtige Hortensia's. De Hydrangea Macrophylla is een zeer sterk soort en gemakkelijk in onderhoud.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 4 Hydrangea Macrophylla 'Hortensia'. t.w.v. € 49,95.
    1x Snowball (white)
    1x Bouquet (pink)
    1x Blue wave (blue)
    1x Sibilla (red)
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

  • Creëer een fleurige tuin!
  • 4 verschillende kleuren Hortensia.
  • Zeer sterk soort en gemakkelijk in onderhoud.
  • Geeft een half jaar lang prachtige bloemen!
  • Je kunt de Hortensia planten het gehele jaar door planten.

  • Bij levering (afhankelijk van het soort) varieert de hoogte.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Hydrangea Macrophylla 'Hortensia'

Met deze fleurige mix van 4 hortensia's maak jij je tuin in een handomdraai gezellig en kleurrijk! De Boerenhortensia bloeit de hele zomer door, en geeft veel prachtige bolvormige bloemen. De Hortensia is een sterk soort, en niet ziektegevoelig. Ook is de Boerenhortensia zeer makkelijk in onderhoud, het enige wat ze nodig hebben is water! De plant kan uitgroeien van 1 tot 3 meter hoogte.

De Boerenhortensia heeft weinig onderhoud nodig. Waar zij wel van houden is veel water, belangrijk is dan ook om de Hortensia regelmatig water te geven. De Hortensia groeit het best in de volle grond, op een plekje in halfschaduw. Knip in de winter de Hortensia af tot +/- 30 cm boven de grond. Eventueel wat kalk toevoegen aan de grond om zo de mooiste kleur in de zomer te krijgen.