Win 1000 euro! Win 1000 euro!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige groenblijvende Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!

Deze prachtige set Gombomen behoudt het het hele jaar zijn grijs/groene bladeren en verspreid heerlijke geuren. Daarnaast is deze plant winterhard en perfect dus voor op je balkon of in de tuin!

2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
2 prachtige groenblijvende  Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!
Geen administratiekosten

Betaal geen administratiekosten over alle veilingen t/m 1 april 23:59 én maak kans op €1000 op je rekening!🏆 Bieden = 1 punt | Winnen = 25 punten | Betalen = 25 punten

2 prachtige groenblijvende Gombomen - Eucalyptus Gunnii hoogte ↕ 30 - 40 cm!

Deze prachtige set Gombomen behoudt het het hele jaar zijn grijs/groene bladeren en verspreid heerlijke geuren. Daarnaast is deze plant winterhard en perfect dus voor op je balkon of in de tuin!

Deze prachtige set Gombomen behoudt het het hele jaar zijn grijs/groene bladeren en verspreid heerlijke geuren. Daarnaast is deze plant winterhard en perfect dus voor op je balkon of in de tuin!

De veiling

  • Set van 2 Gombomen van 30-40 cm hoog inclusief pot, t.w.v. € 44,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Prachtige winterharde struik
  • Behoudt het het hele jaar zijn grijs/groene bladeren. 
  • De grijs/groene bladeren geven een heerlijke eucalyptus geur af.
  • Geschikt voor pot of volle grond. 
  • Gemakkelijk te onderhouden en groeit zeer snel.

Goed om te weten

  • Bij levering varieert de hoogte van 30–40 cm groot, gemeten inclusief pot.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Een warme plaats is een eis.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Gomboom - Eucalyptus Gunnii

De Gomboom, ofwel Eucalyptus Gunnii, komt van origine uit Australië. Hier zijn vele soorten te vinden; zo zijn er soorten met lang blad en soorten met gekleurde barst. Hij staat graag in de zon, want het is een tropische boom, dus een mooi warm plaatjes is een eis. Eucalyptus Gunnii is een groenblijvende boom. De grijs/groene bladeren geven een heerlijke eucalyptus geur af. Zeker wanneer het blad gekneusd wordt komt een sterke eucalyptus geur vrij.

Hoe verzorg ik een Gomboom?

De Gomboom, ofwel Eucalyptus Gunnii, houdt van de volle zon, tegen een muurtje of schutting. Door zijn afkomst is de plant als hij jong is matig winterhard. Dek de Eucalyptus dan goed af. Is het inmiddels een flinke boom, dan is er niet veel aan de hand, maar zorg wel voor een plaats waar de grond niet te nat wordt.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.