Set van 4 winterharde fruitbomen hoogte ↕ 60 - 70 cm!

Verser dan dit gaat het niet worden! Geniet van heerlijk fruit uit eigen tuin met deze set van 4 winterharde fruitbomen! 

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 69,95

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Set van 4 verschillende fruitbomen van circa 60-70 cm hoog, t.w.v. € 69,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Verse kersen, pruimen, peren en appels.
  • De bomen hebben prachtige bloesem. 
  • Heerlijk echt fruit van jouw eigen bomen.
  • Al na 1 jaar beginnen de bomen met vruchtvorming. 
  • De bomen zijn winterhard. 

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Set van 4 verschillende fruitbomen

Alleen al de mooie bloesem is een goeie reden om deze fruitbomen in de tuin of op het balkon te willen hebben. Maar vers fruit uit je eigen tuin is natuurlijk al helemaal lekker! Deze fruitbomen beginnen al na een jaar met vruchtvorming, wat ze uniek maakt. De fruitbomen zijn winterhard en kunnen de gehele winter in de tuin geplant worden (als de grond niet bevroren is). Hoe eerder in het jaar je de bomen plant hoe mooier ze zullen bloeien in het voorjaar en de zomer! De set bevat 4 verschillende soorten fruitbomen:

Kers "Stella" (Prunus avium)
De 'Stella' is een grote, zoete, sappige kers. In april/mei staat de boom in bloei en heeft hij prachtige lichtroze bloesem. Hij bloeit in april, mei met mooie lichtroze bloesem. De pluktijd van deze lichtrode kersen is half juli. Het liefst staat de boom half in de zon/schaduw. 

Pruim "Black Amber"
Pruimen zijn het lievelingsfruit van Nederlanders! Aan de boom groeien heerlijke grote zoete pruimen. De boom wordt afhankelijk van de snoei ongeveer 2,5 meter hoog. De compacte groeiwijze van de boom is ideaal voor kleine tuinen, balkons en terrassen. 

Peer "Doyenné du Comice"
'Doyenné du Comice' is een oud Frans perenras. Het is een middelgrote tot grote handpeer met een groene tot bruinrode kleur. De peer is zeer sapriojk en heeft smeltend wit vruchtvlees. Je kan de peren het best rond eind september of begin oktober plukken. De compacte groeiwijze van de boom is ideaal voor kleine tuinen, balkons en terrassen. 

Appel "Malus Braeburn"
Braeburn is een appelras afkomstig uit Nieuw-Zeeland. Dit ras is zeer populair in de winkel door zijn heerlijk zachtzure smaak. De appel is stevig en kan lang worden bewaard. De Braeburn appel heeft het hoogste vitamine C gehalte van alle appels. De compacte groeiwijze van de boom is ideaal voor kleine tuinen, balkons en terrassen. 

De planten worden geleverd met een totaalhoogte van circa 60-70 cm.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.