Onderhoudsvriendelijke Ficus Elastica rubberboom!

De Ficus Elastica wordt ook wel de rubberboom genoemd omdat hier vroeger daadwerkelijk rubber uit gewonnen werd. De rubberboom is een echte binnen plant en heeft het hele jaar door bladeren.

t.w.v. € 79,95

€ 0 Nog geen biedingen

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten

  • Ficus Elastica binnenplant van 80-100 cm hoog, t.w.v. € 79,95.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 in 2020 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

  • Een echte binnen plant.
  • Het hele jaar door bladeren.
  • Zeer gemakkelijk in onderhoud.
  • Heeft prachtige glimmende bladeren.
  • Een perfecte plant voor op kantoor of thuis.

  • Bij levering varieert de hoogte van 80 – 100 cm.
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot.
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België.
  • Verzending mogelijk t/m week 50 daarna mogelijk vanaf 2021 week 6 t/m week 26.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Ficus Elastica rubberboom

Deze Ficus Elastica, ook wel rubberboom genoemd, kan in de natuur wel 30 tot 60 meter hoog worden! De plant heeft prachtige glimmende bladeren en is perfecte toevoeging aan jouw kantoor of huishouden. De rubberboom houdt van een plek met veel licht, maar staat het liefst niet in de volle zon. De meest ideale plek is tot ongeveer 3 meter van raam vandaan. Ook iets meer schaduw is geen probleem voor deze plant. Qua temperatuur houdt deze plant van een warme plek waar het ongeveer tussen de 18 en 23 graden is.