Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

Waan je in Frankrijk met deze set van 3 winterharde druivenplanten. De planten geven jouw tuin, terras of balkon een heerlijke Mediterrane sfeer.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 3 verschillende druiven planten hoogte van circa 25-40 cm, t.w.v. € 49,95.

  • Druivenplanten zijn prachtige klimplanten.
  • Creëer een gezellige mediterrane sfeertje.
  • Een mix van 3 verschillende planten.
  • Laat ze groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting.
  • Geniet van heerlijke verse druiven.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 3 verschillende druiven planten

Met deze set van 3 druivenplanten kweek je je eigen druiven in de tuin! De set bestaat uit witte-, rode en blauwe druiven. Druiven zijn prachtige klimplanten, die je tuin een Mediterraanse sfeer geven. Druiven, ook wel de 'Vitis Vinifera’ genoemd, zijn makkelijke planten die zowel in een pot als in de volle grond geplant kunnen worden. Laat de druiven groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting, muur of hek. In de maanden september en oktober kun je de heerlijke druiven oogsten!

De druivenplant groeit het best op een zonnige, warme en beschutte plek. Je kunt de plant het beste in het voorjaar snoeien. Verder heeft de ' Vitis Vinifera' weinig verzorging nodig, zorg voor een goede drainage, geef hem af en toe wat water, en in de zomer iets extra. De druivenplant groeit het best in de volle grond, hij vindt dan makkelijker zijn vocht en voedingsstoffen en zal hierdoor sneller groeien. De plant is winterhard tot -15 °C en verliest enkel zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad.

De planten worden geleverd met een hoogte van circa 25-40 cm (hoogte is altijd gemeten inclusief pot).