Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

Waan je in Frankrijk met deze set van 3 winterharde druivenplanten. De planten geven jouw tuin, terras of balkon een heerlijke Mediterrane sfeer.

t.w.v. € 59,99

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 3 verschillende druiven planten (Vitis Vinifera)
    hoogte van ongeveer 25-40 cm, t.w.v. €59,99.

  • Druivenplanten zijn prachtige klimplanten.
  • Creëer een gezellige mediterrane sfeertje.
  • Een mix van 3 verschillende soorten druiven planten.
  • Laat ze groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting.
  • Rond september en oktober is het oogstijd!
  • Geniet van heerlijke verse druiven.
Tickets bijkopen

Je kunt 1 product bijkopen

Voor deze veiling kun je 1 product bijkopen voor de prijs die je per gewonnen product betaalt. Je betaalt voor je bijgekochte product geen administratiekosten.

  • De planten worden geleverd met een hoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).

Set van 3 winterharde druivenplanten in 3 kleuren

Altijd al je eigen druivenplanten willen hebben? Dat is nu mogelijk met deze mooie mix van 3 verschillende soorten druivenplanten. Druiven, Latijnse naam 'Vitis Vinifera' zijn prachtige klimplanten die doen denken aan het warme zuiden en geven je tuin of balkon een heerlijk Mediterraan sfeertje. Laat ze groeien en klimmen op een zonnige plek tegen een schutting hek of langs de muur. De plant kan zowel in de volle grond als in een pot gehouden worden. Rond september/oktober is het oogsttijd!

De druivenplant is een zeer gemakkelijke plant. Hij heeft het liefst een zonnige standplaats op een warme, beschutte plek waar hij lekker kan klimmen en groeien. Je kunt de plant het beste in de volle grond zetten waardoor hij makkelijk zijn vocht en voedingsstoffen vindt en hierdoor sneller zal groeien. Zorg altijd voor een goede drainage. De plant is winterhard tot -15 graden Celsius en verliest 's winters zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad. Snoeien van de Vitis Vinifera kan het beste in het vroege voorjaar (februari).

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een hoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).