Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Waan je in Frankrijk met deze set van 3 winterharde druivenplanten. De planten geven jouw tuin, terras of balkon een heerlijke Mediterrane sfeer. 

Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!
Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

Set van 3 winterharde druiven planten hoogte ↕ 25 - 40 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

Waan je in Frankrijk met deze set van 3 winterharde druivenplanten. De planten geven jouw tuin, terras of balkon een heerlijke Mediterrane sfeer. 

Waan je in Frankrijk met deze set van 3 winterharde druivenplanten. De planten geven jouw tuin, terras of balkon een heerlijke Mediterrane sfeer. 

De veiling

  • Set van 3 verschillende druiven planten (Vitis Vinifera)
    hoogte van ongeveer 25-40 cm, t.w.v. €59,99.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Druivenplanten zijn prachtige klimplanten.
  • Creëer een gezellige mediterrane sfeertje.
  • Een mix van 3 verschillende soorten druiven planten.
  • Laat ze groeien en klimmen op een zonnige plek tegen bijvoorbeeld een schutting.
  • Rond september en oktober is het oogstijd!
  • Geniet van heerlijke verse druiven. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 
  • De planten worden geleverd met een hoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).

Meer informatie

Set van 3 winterharde druivenplanten in 3 kleuren

Altijd al je eigen druivenplanten willen hebben? Dat is nu mogelijk met deze mooie mix van 3 verschillende soorten druivenplanten. Druiven, Latijnse naam 'Vitis Vinifera' zijn prachtige klimplanten die doen denken aan het warme zuiden en geven je tuin of balkon een heerlijk Mediterraan sfeertje. Laat ze groeien en klimmen op een zonnige plek tegen een schutting hek of langs de muur. De plant kan zowel in de volle grond als in een pot gehouden worden. Rond september/oktober is het oogsttijd!

Verzorging

De druivenplant is een zeer gemakkelijke plant. Hij heeft het liefst een zonnige standplaats op een warme, beschutte plek waar hij lekker kan klimmen en groeien. Je kunt de plant het beste in de volle grond zetten waardoor hij makkelijk zijn vocht en voedingsstoffen vindt en hierdoor sneller zal groeien. Zorg altijd voor een goede drainage. De plant is winterhard tot -15 graden Celsius en verliest 's winters zijn blad. In het voorjaar loopt de plant weer uit met nieuw blad. Snoeien van de Vitis Vinifera kan het beste in het vroege voorjaar (februari).

Plant hoogte

De planten worden geleverd met een hoogte van ongeveer 25-40 cm (gemeten incl. pot).

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.