Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!

Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!

Deze bijzondere plant heeft een leuke eigenschap. 's Avonds trekt de plant haar bladeren op en zie je de mooie paarse onderkant. Overdag zie je de mooie gestreepte bovenkant van deze groene bladeren. 
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!
Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!

Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!

Deze bijzondere plant heeft een leuke eigenschap. 's Avonds trekt de plant haar bladeren op en zie je de mooie paarse onderkant. Overdag zie je de mooie gestreepte bovenkant van deze groene bladeren. 
Deze bijzondere plant heeft een leuke eigenschap. 's Avonds trekt de plant haar bladeren op en zie je de mooie paarse onderkant. Overdag zie je de mooie gestreepte bovenkant van deze groene bladeren. 

De veiling

  • Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ met een hoogte van 25-40 cm gemeten incl pot, t.w.v. €49,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • De bladeren hebben een prachtige paarse onderkant.
  • De plant trekt 's avonds haar bladeren op. 
  • Gemakkelijk in in onderhoud. 
  • Bijzondere gestreepte bladeren. 

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer informatie

Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’

De Ctenanthe is een plant die oorspronkelijk groeit in tropisch Centraal en Zuid-Amerika. De plant is familielid van de Calathea, en heeft ook de leuke eigenschap dat de plant 's avonds zijn bladeren optrekt. Hierdoor zie je overdag de prachtig gestreepte bovenkant van het blad, en als het donker wordt de mooie paarse onderkant. Schrik niet als je 's avonds wat geritsel hoort: dit zijn bladeren die langs elkaar schuiven.

Verzorging

De plant kan je makkelijk verzorgen. De plant staat het liefst op een lichte plek maar niet in de felle zon. Houdt de grond licht vochtig en geef het liefst 1 tot 2 keer per week kleine beetjes water. Het is belangrijk om de grond niet te laten uitdrogen. 

Planthoogte
De Ctenanthe wordt geleverd met een hoogte van 25-40 centimeter gemeten inclusief pot. De doorsnede van de pot is 12 centimeter.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.