Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ hoogte 25-40 cm gemeten incl pot!

Deze bijzondere plant heeft een leuke eigenschap. 's Avonds trekt de plant haar bladeren op en zie je de mooie paarse onderkant. Overdag zie je de mooie gestreepte bovenkant van deze groene bladeren.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’ met een hoogte van 25-40 cm gemeten incl pot, t.w.v. €49,95.

  • De bladeren hebben een prachtige paarse onderkant.
  • De plant trekt 's avonds haar bladeren op.
  • Gemakkelijk in in onderhoud.
  • Bijzondere gestreepte bladeren.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 Ctenanthe ‘gebedsplanten’

De Ctenanthe is een plant die oorspronkelijk groeit in tropisch Centraal en Zuid-Amerika. De plant is familielid van de Calathea, en heeft ook de leuke eigenschap dat de plant 's avonds zijn bladeren optrekt. Hierdoor zie je overdag de prachtig gestreepte bovenkant van het blad, en als het donker wordt de mooie paarse onderkant. Schrik niet als je 's avonds wat geritsel hoort: dit zijn bladeren die langs elkaar schuiven.

De plant kan je makkelijk verzorgen. De plant staat het liefst op een lichte plek maar niet in de felle zon. Houdt de grond licht vochtig en geef het liefst 1 tot 2 keer per week kleine beetjes water. Het is belangrijk om de grond niet te laten uitdrogen.

Planthoogte
De Ctenanthe wordt geleverd met een hoogte van 25-40 centimeter gemeten inclusief pot. De doorsnede van de pot is 12 centimeter.