Een robuuste Chinese Waaierpalm hoogte ↕ 70 - 80 cm!

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, heeft een stoer uiterlijk door zijn forse stam met haren. De waaiervormige bladeren maken het geheel tot een gezellig mediterraans plaatje.

  • Chinese met een leveringshoogte van 70-80 cm (incl. pot), t.w.v. € 89,99.

  • Deze stoere waaierpalm kan zowel binnen als buiten geplaatst worden.
  • Deze plant zorgt voor een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten.
  • Een robuuste winterharde palm.
  • Imposant waaiervormig blad.

  • De leveringshoogte van deze plant is 70 - 80 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 24 cm.
  • Latijnse naam: Trachycarpus Fortunei.
  • De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, wordt per stuk geleverd.

Chinese Waaierpalm – Trachycarpus Fortunei

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, is een populaire palmboom en heeft zijn naam “Fortunei” te danken aan een Schotse tuinbouwer. Dit was een ontdekkingsreiziger en verzamelaar genaamd Robert Fortune, die de theeplantage industrie in India en Sri Lanka vestigde in die eeuw. Deze palmsoort is de meest voorkomende palmboom die de laatste jaren in opmars is in de Nederlandse tuinen. Hij heeft een stoer uiterlijk door zijn forse stam met haren. De waaiervormige bladeren maken het geheel tot een gezellig mediterraans plaatje.

Hoe verzorg ik een Chinese Waaierpalm?

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, is goed winterhard en één van de hardste in zijn soort. Hij kan temperaturen van ver beneden het vriespunt met gemak doorstaan en hoeft niet bij de eerste de beste nachtvorst beschermd worden.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!