Een robuuste Chinese Waaierpalm hoogte ↕ 70 - 80 cm!

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, heeft een stoer uiterlijk door zijn forse stam met haren. De waaiervormige bladeren maken het geheel tot een gezellig mediterraans plaatje.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 89,99

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Chinese met een leveringshoogte van 70-80 cm (incl. pot), t.w.v. € 89,99.
  • Verzending binnen 3 werkdagen na betaling.

Wat te verwachten

  • Deze stoere waaierpalm kan zowel binnen als buiten geplaatst worden.
  • Deze plant zorgt voor een lekker tropisch sfeertje binnen of buiten.
  • Een robuuste winterharde palm.
  • Imposant waaiervormig blad.

Goed om te weten

  • De leveringshoogte van deze plant is 70 - 80 cm (incl. pot).
  • Geleverd in een kweekpot van 24 cm.
  • Latijnse naam: Trachycarpus Fortunei.
  • De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, wordt per stuk geleverd.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product . Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Chinese Waaierpalm – Trachycarpus Fortunei

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, is een populaire palmboom en heeft zijn naam “Fortunei” te danken aan een Schotse tuinbouwer. Dit was een ontdekkingsreiziger en verzamelaar genaamd Robert Fortune, die de theeplantage industrie in India en Sri Lanka vestigde in die eeuw. Deze palmsoort is de meest voorkomende palmboom die de laatste jaren in opmars is in de Nederlandse tuinen. Hij heeft een stoer uiterlijk door zijn forse stam met haren. De waaiervormige bladeren maken het geheel tot een gezellig mediterraans plaatje.

Hoe verzorg ik een Chinese Waaierpalm?

De Trachycarpus Fortunei, ofwel Chinese waaierpalm, is goed winterhard en één van de hardste in zijn soort. Hij kan temperaturen van ver beneden het vriespunt met gemak doorstaan en hoeft niet bij de eerste de beste nachtvorst beschermd worden.

Bloomique

Bloomique streeft naar optimale bescherming tijdens de verzending. De speciale plantenverpakking zorgt er voor dat de plant op de juiste positie blijft. De verpakkingstechniek houdt rekening met het beschermen van de wortels, bladeren en bloemen van de plant. Zo blijven ze gezond en onbeschadigd als ze onderweg zijn met de pakketdienst naar jou!

Iedere plant is uniek. De afbeeldingen die je hier ziet zijn van de verwachte resultaten wanneer de planten volgroeid zijn. Verschillende groeiomstandigheden kunnen voor een andere uitkomst zorgen. Ga daarom voor aankoop goed na of deze planten geschikt zijn voor jouw huis of tuin.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.