Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!

Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

De Ficus Giseng, oftewel de Japanse Bonsai boom, komt voor in het zuiden van China en Maleisië. De Bonsai bomen met het geslacht Ficus zijn perfect voor beginners en zeer geschikt om als indoor-Bonsai gehouden te worden! 

Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!
Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!

Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes hoogte ↕ 35 - 45 cm!

4.0 / 5 (1 beoordeling)

De Ficus Giseng, oftewel de Japanse Bonsai boom, komt voor in het zuiden van China en Maleisië. De Bonsai bomen met het geslacht Ficus zijn perfect voor beginners en zeer geschikt om als indoor-Bonsai gehouden te worden! 

De Ficus Giseng, oftewel de Japanse Bonsai boom, komt voor in het zuiden van China en Maleisië. De Bonsai bomen met het geslacht Ficus zijn perfect voor beginners en zeer geschikt om als indoor-Bonsai gehouden te worden! 

De veiling

  • Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai boompjes 35-45 cm gemeten incl. pot, t.w.v. € 59,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Een perfecte Bonsai voor beginners. 
  • Zeer geschikt voor binnen. 
  • De Ficus Ginseng is geen snelle groeier en kan dus lang binnen staan. 
  • Het geslacht Ficus behoort tot de familie van de moerbeiplanten.
  • De stam wordt ieder jaar dikker. 
  • De Ficus is een van de grootste plantenfamilies in het plantenrijk. 

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Bijzonderheden

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden. 

Meer informatie

Set van 2 Ficus Ginseng Bonsai 

De Ficus Ginseng is een Japanse Bonsai en groeit in het prachtige zuiden van China en Maleisië. Ginseng is de Chinese vertaling voor ‘wortel’ en het duurt jaren om de grilligheid van de wortelstronk van deze boom te vormen. De plant wordt met veel geduld gesnoeid waardoor uiteindelijk de bonsai-achtige vorm ontstaat, dit duur zeker 10 jaar. Vervolgens worden de boompjes naar Nederland geïmporteerd en daar verder gekweekt.

De Ficus Ginseng is een van de populairste soorten Bonsai voor beginners. Aangezien deze soort leeft in tropische regio's op alle continenten zijn ze zeer geschikt om als indoor-Bonsai-boom gehouden te worden. Daarnaast is deze soort geen snelle groeier en kan daarom jaren in huis gehouden worden.

Verzorging
De Ficus Ginseng staat het liefst op een lichte plaats maar niet in de felle zon. Hoe meer licht de plant krijgt, hoe meer water die nodig heeft, het is daarom belangrijk regelmatig water te geven zodat de kluit nooit uitdroogt. In de winter heeft de plant minder water nodig en wanneer het ongeveer 15 graden Celsius is kan de plant met rust gelaten worden. Gele, bruine of lelijke bladeren kan je weghalen.

Tijdens de winterperiode kan de Ficus Ginseng wat meer blad verliezen door de warme/zeer droge lucht in huis. Het najaar is de beste periode om de plant te snoeien, op deze manier hou je hem mooi in model. De plant wordt geleverd met een hoogte van circa 35-45 cm.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Oeps, je hebt helaas geen internetverbinding.