Set van 2 Areca Lutescens kamerpalmen hoogte ↕ 60 - 70 cm gemeten incl. pot!

De Areca palm staat bekend onder heel veel verschillende namen, maar is toch wel het meest bekend als de goudpalm. Deze naam heeft de plant te danken aan de geel oranje vruchten.

Momenteel uitverkocht

Deze veiling is momenteel uitverkocht. Schrijf je in voor de nieuwsbrief om op te hoogte gehouden te worden.

t.w.v. € 59,95

0 0

HOERA!

{{winner}}, je bent de winnaar

Niet gewonnen?

Wil je de veiling kopen voor € {{ bidList[0].amount }}

 Dit bedrag is exclusief administratie- en eventuele verzendkosten. Als je de veiling claimt ben je verplicht te betalen.

De winnaar is
{{winner}}

Win jij de volgende veiling?

Er is geen winnaar

Win jij de volgende veiling?

En de winnaar is...

€ 0 Nog geen biedingen
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
€ {{bid.amount}} {{bid.displayName}} {{bid.createdOn | parseDate}}
Toon minder
Toon meer

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

Dit bedrag is excl. € 5,00 administratiekosten en € 5,95 verzendkosten.

De veiling

De veiling

  • Set van 2 Areca palmen 60-70 cm hoog gemeten incl. pot, t.w.v. €59,95.
  • Verzending binnen 5-7 werkdagen na betaling. 

Wat te verwachten

  • Een prachtige palm afkomstig uit Madagaskar. 
  • De Areca palm filtert tal van giftige stoffen uit de lucht.
  • Een luchtzuiverende werking. 
  • Een uitbundige palm met prachtige dunne bladeren.. 
  • Tropisch, groot en gezond.

Goed om te weten

  • Levering mogelijk in Nederland en België, met uitzondering van de Waddeneilanden.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Voor de prijs die je per gewonnen ticket betaalt, kun je extra tickets bijkopen! Super voordelig, je betaalt namelijk maar eenmalig de € 5 administratiekosten.

Gebruikersvoorwaarden

  • Je ontvangt de bevestiging na betaling direct per e-mail.
  • De bevestiging vind je terug in je profiel bij je gewonnen veilingen.
  • Als je de veiling wint, ben je verplicht deze te betalen.
  • Je ontvangt het product op het adres uit je profiel. Zorg ervoor dat het adres in jouw profiel klopt.
  • Het is mogelijk om een ander afleveradres door te geven tijdens de betaling.
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product. Neem hiervoor binnen 7 dagen na ontvangst contact op met de klantenservice. Lees meer informatie in de algemene voorwaarden.

Meer info

Set van 2 Areca Lutescens kamerpalmen

De Areca palm is voor ons het meest bekend als de Goudpalm, maar heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, en Goudvruchtpalm. De Areca heeft bijna alle tropische gebieden veroverd, maar komt van oorsprong uit de vochtige tropen van Madagaskar.

De palm heeft bladeren die vervuilende deeltjes uit de lucht filteren en heeft hierdoor een luchtzuiverende werking. Dit maakt de palm zeer geschikt voor onder andere kantoorruimtes 

Verzorging

De palm is makkelijk in verzorging. Er moet vooral op gelet worden dat de plant geen natte voeten heeft en in licht vochtige grond staat. Geef de plant steeds kleine beetjes lauw/warm water. De palm heeft graag een plekje met een temperatuur tussen de 18 en 24°C. Omdat de palm uit een klimaat met een hoge luchtvochtigheid komt is het belangrijk deze te sproeien zodat de bladen mooi blijven. 

Foto's

Meldingen

Om je beter en persoonlijker te helpen, maakt Ticketveiling.nl gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.
Hiermee kun je veilingen delen via social media en kunnen wij constant de gebruikerservaring optimaliseren.