Set van 2 Adenium Woestijnrozen hoogte ↕ 20 - 30 cm!

De Adenium Woestijnroos is een bijzondere plant die, zoals de naam al doet vermoeden, afkomsti is uit de droge delen van de woestijn van Oost- en Noordoost-Afrika.

t.w.v. € 49,95

€ 0 Nog geen biedingen

  • Set van 2 Adenium woestijnrozen van 20-30cm hoog, t.w.v. € 49,95.

  • Een bijzondere plant afkomstig uit de droge delen van de woestijn.
  • De roos krijgt prachtige roze bloemen.
  • De stam heeft een bijzondere grillige vorm.
  • De woestijnroos is zeer bijzonder en decoratief.
  • Komt oorspronkelijk voor in Oost- en Noord-Afrika.
  • De verzorging van de Woestijnroos is zeer eenvoudig.
  • Perfect voor een exotische en vrolijke sfeer!
  • Een vetplant die ook populair is als kamerplant.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Set van 2 woestijnrozen

De Adenium staat ook wel bekend als de woestijnroos. Zoals de naam al aangeeft, komt deze plant oorspronkelijk voor in de drogen delen van de woestijn van Oost- en Noordoost-Afrika. In zijn natuurlijke habitat kan de woestijnroos uitgroeien tot wel 5 meter hoog, in huis wordt hij gelukkig lang niet zo groot. De plant krijgt frisse groene blaadjes en prachtige roze bloemen.

Aangezien de Adenium normaal gesproken in de woestijn voorkomt heeft de plant veel zonlicht nodig. Daarom staat deze het liefst op een plekje op het zuiden. Zonder zonlicht zal de plant niet gaan bloeien en dat zou zonde zijn van de mooie bloemen. Het is belangrijk om de plant niet te veel water te geven. Het is vaak het beste om te wachten met water geven totdat de grond bijna is uitgedroogd. In de zomer kan je de plant iets meer water geven.

De woestijnroos bloeit tot eind juli en de 2e bloei is in september en oktober. Wanneer de plant te groot wordt kan je hem deels snoeien, het liefst wanneer die uitgebloeid is. Ook zijscheuten kan je het best snoeien.