Een set van 6 Struikveronica's Hebe planten!

Een set van 6 Struikveronica's bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw set van 6 struikveronica's met de hoogste korting.

Een set van 6 prachtige Struikveronica's van 10-15 cm hoog, ter waarde van € 49,95.

Extra tickets bijkopen voor dezelfde prijs

Let op: Er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient Ticketveiling.nl hier door middel van een foto binnen 5 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd.

Struikveronica's Hebe planten

Met deze set van 6 verschillende Struikveronica's, oftewel Hebe planten, creëer jij Engelse sferen in de tuin. De struikveronica's zijn winterhard én wintergroen. De zes verschillende planten bloeien in verschillende periodes, zodat je het gehele jaar geniet van kleurrijke bloemen. Met zijn overvloedige nectar, zorgt de struikveronica gegarandeerd voor veel meer fladderende vrolijkheid in je tuin.

- Botanische naam: Hebe planten
- Nederlandse naam: Struikveronica
- Maximale volwassen hoogte: 60 cm
- Leveringshoogte: 10-15 cm inclusief pot
- Standplaats: buiten
- Winterhard: ja
- Bloeitijd: gehele jaar