Een mix van 4 trendy kamerplanten voor een gezellige sfeer in huis!

Mix van 4 trendy kamerplanten bij Ticketveiling.nl. Mis deze planten en tuin veiling niet en win jouw kamerplanten met de hoogste korting, door al mee te bieden vanaf 1 euro!

Mix van 4 verschillende trendy kamerplanten van 30-50 cm hoog, ter waarde van € 59,95.

Hoogte bij levering 30-50 cm gemeten vanaf onderkant pot.
Let op: er wordt niet op de Waddeneilanden bezorgd.

Mix van 4 trendy kamerplanten

Kan je geen genoeg krijgen van leuke planten en wil je meer groen in huis? Dan is deze mix iets voor jou! Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. Deze mix bestaat uit een bananenplant, koffieplant en 2 verschillende palmen. Iedere plant heeft zijn eigen karakter. ZKan je geen genoeg krijgen van leuke planten en wil je meer groen in huis? Dan is deze mix iets voor jou! Planten brengen niet alleen meer sfeer in huis maar zijn ook nog eens gezond omdat ze de lucht zuiveren in huis. Deze mix bestaat uit een bananenplant, koffieplant en 2 verschillende palmen. Iedere plant heeft zijn eigen karakter. Zo krijgt de koffieplant mooie witte, zoetgeurende bloemen in de lente en besjes, die van groen via geel naar rood kleuren als ze rijp zijn. Altijd wat anders! De hoogte bij levering is afhankelijk per soort.

Bananenplant - Musa Oriental Dwarf

Haal de tropen in huis met je eigen bananenboom! Deze kamerbananenplant, ook wel de Musa Oriental Dwarf genoemd, komt van oorsprong uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. Deze speciale banaan-soort groeit veel minder snel dan de tuinbanaan. Gelukkig maar, want die kan zo´n 150 centimeter per jaar groeien.

Chamadorea Elegans

De Chamaedorea Elegans, ook wel bekend als de Mexicaanse dwergpalm komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. Het is een soort die klein blijft, daaraan dankt hij ook zijn naam ´dwergpalm´. Met een maximum van gemiddeld 50 cm qua groei is het de ideale kamerpalm. Het is al jaren een populaire kamerpalm, omdat hij makkelijk in het onderhoud is. Hij heeft elegante groene bladeren die zorgen voor een echte tropische uitstraling.

Areca Lutescens

De Areca palm heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, Goudvruchtpalm, maar voor ons het  meest bekend als de Goudpalm. De palm filtert de vervuilende deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd en heeft daardoor een luchtzuiverende werking. De Areca palm is één van de beste palmen om in huis te hebben, het filtert niet alleen tal van giftige stoffen uit de lucht, maar ziet er ook nog eens prachtig uit.

Coffea Arabica

De Coffea Arabica, ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom komt oorspronkelijk uit Ethiopië en is in Nederland nog redelijk onbekend. Hij kan in de vensterbank of op een andere mooie lichte plek in het zicht geplaatst worden, want hij mag gezien worden. Als je af en toe de plant besproeit met een plantenspuit zal hij als dank prachtig glimmend blad krijgen. En op deze manier blijft hij stofvrij waardoor hij beter licht kan opnemen voor een goede groei. In de lente krijgt de koffieplant prachtige witte, zoetgeurende bloemen. Vervolgens komen de bessen, die van groen via geel naar rood kleuren als ze rijp zijn. De zaden drukken steeds meer tegen elkaar als ze groeien, waardoor ze een karakteristieke vorm krijgen.

- Botanische naam: Coffea Arabica, Musa Oriental dwarf, Chamadorea Elegans, Areca Lutescens
- Leveringshoogte: 30-50 cm inclusief pot
- Standplaats: binnen